Kino domowe vsx-534b + jamo s 807 hcs biały marki Pioneer

Kino domowe vsx-534b + jamo s 807 hcs biały marki Pioneer


Producent/Marka: Pioneer
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Kino w Twoim Domu Kino domowe to nie tylko pokaźna przyjemność,też oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu obejrzysz ulubione filmy i seriale w jakości prawie takiej, jak w prawdziwym kinie! A to wszystko dzięki przestrzennym dźwiękom i brzmieniu stereo, które gwarantuje 5 kolumn JAMO S 807HCS i amplituner Pioneer VSX-534B.

Nowy Amplituner Sercem domowego centrum rozrywki jest amplituner. Za co jest odpowiedzialny? Dekoduje sygnał pochodzący ze źródła, np. Odtwarzacza Blu-ray, następnie go wzmacnia i przekazuje do kolumn.

Zaletą nowego Pioneer VSX-534B jest to, że jest 12% węższy, co upraszcza instalację. Do tego wskaźnik jakości obrazu 4K, Bluetooth i przyciski Personal Preset (ustawienia danego użytkownika), które umiejscowione są na przednim panelu.

zastosowany tuner FM/DAB poszerza jego funkcjonalność. Możesz zaprogramować aż do 40 stacji radiowych. Dźwięk Przestrzenny Nic nie daje takiego realistycznego wrażenia uczestnictwa w wydarzeniach pokazanych w filmie, jak prawidłowy, przestrzenny dźwięk.

większy magnes w przetworniku wysokotonowym z jedwabiu zagwarantuje szybszy i bardziej dokładny ruch membrany, co ma wpływ na to, iż dźwięk jest bardziej lekki. A i niskotonowe przetworniki dzięki nowemu zawieszeniu z obfitymi magnesami wywołują, że system jest bardziej dynamiczny, precyzyjny i czuły.

Inteligentny system konfiguracji dźwięku teraz ustawienia dźwięku zostaną przypasowane do rozmiaru głośnika i odległości od słuchacza. Dzięki temu wszyscy, którzy oglądają z Tobą film, będą słyszeć znakomity i realistyczny dźwięk Dolby Atmos i DTS: X z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Elegancja w Twoim domu świeże szykowne pokrywy są niesprężystiejsze i pozostają neutralne na wibracje, a także koloryzacje dźwięku. Płyty MDF są grubsze modelach podłogowych oraz w kolumnach centralnej i surround.

Dzięki zdejmowalnym maskownicom kable nie będą widoczne. Białyobudowy kolumn bardzo pasuje do innowacyjnych pomieszczeń, ponadto je rozjaśniając. Samoczynne wyłączanie i tryb eco Kino ma opcję samoczynnego wyłączania, co jest niezwykle ergonomiczne, jeśli zdarzy Ci się zasnąć przed telewizorem.

Możesz dodatkowo ustawić system do pracy w trybie Eco, dzięki czemu oszczędzisz energię. Dodatkowe informacje Moc zestawu to 750 W. W skład wchodzą też pilot, mikrofon kalibracyjny i antena AM/FM. Liczba kanałów to 5.1....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe