Kino domowe vsx-534b + jamo s 807 hcs czarny marki Pioneer

Kino domowe vsx-534b + jamo s 807 hcs czarny marki Pioneer


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Kino w Twoim Domu Kino domowe to nie tylko obszerna przyjemność,w dodatku oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu obejrzysz ulubione filmy i seriale w jakości prawie takiej, jak w prawdziwym kinie! A to wszystko dzięki przestrzennym dźwiękom oraz brzmieniu stereo, które zagwarantuje 5 kolumn JAMO S 807HCS, a także amplituner Pioneer VSX-534B.

Nowy Amplituner Sercem domowego centrum rozrywki jest amplituner. Za co jest odpowiedzialny? Dekoduje sygnał pochodzący ze źródła, np. Odtwarzacza Blu-ray, następnie go wzmacnia i przekazuje do kolumn.

Zaletą nowego Pioneer VSX-534B jest to, iż jest 12% węższy, co usprawnia instalację. Do tego wskaźnik jakości obrazu 4K, Bluetooth i przyciski Personal Preset (ustawienia danego użytkownika), które umiejscowione są na przednim panelu.

zastosowany tuner FM/DAB poszerza jego funkcjonalność. Możesz zaprogramować aż do 40 stacji radiowych. Dźwięk Przestrzenny Nic nie daje takiego realistycznego wrażenia uczestnictwa w wydarzeniach pokazanych w filmie, jak korzystny, przestrzenny dźwięk.

pokaźniejszy magnes w przetworniku wysokotonowym z jedwabiu zapewnia szybszy i bardziej dokładny ruch membrany, co ma wpływ na to, iż dźwięk jest bardziej lekki. A, a także niskotonowe przetworniki dzięki nowemu zawieszeniu z pokaźnymi magnesami wywołują, iż system jest bardziej dynamiczny, staranny i czuły.

Inteligentny system konfiguracji dźwięku dzisiaj ustawienia dźwięku zostaną dobrane do wymiaru głośnika i odległości od słuchacza. Dzięki temu wszyscy, którzy oglądają z Tobą film, będą słyszeć perfekcyjny i realistyczny dźwięk Dolby Atmos i DTS: X z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Elegancja w Twoim domu nowe wytworne obudowy są niesprężystiejsze i pozostają neutralne na wibracje i koloryzacje dźwięku. Płyty MDF są grubsze modelach podłogowych i w kolumnach centralnej i surround.

Dzięki zdejmowalnym maskownicom kable nie będą widoczne. Czarnyobudowy kolumn wspaniale pasuje do innowacyjnych pomieszczeń, dodając im charakteru. Samoczynne wyłączanie i tryb eco Kino ma opcję automatycznego wyłączania, co jest szczególnie użyteczne, jeśli zdarzy Ci się zasnąć przed telewizorem.

Możesz też ustawić system do pracy w trybie Eco, dzięki temu oszczędzisz energię. Dopełniające informacje Moc zestawu to 750 W. W skład wchodzą w dodatku pilot, mikrofon kalibracyjny i antena AM/FM. Liczba kanałów to 5.1....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe