Kino domowe vsx-534db + jamo s 809 hcs biały marki Pioneer

Kino domowe vsx-534db + jamo s 809 hcs biały marki Pioneer


Producent/Marka: Pioneer
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Amplituner przychylny dla użytkownika, nowy design, jest o 12% węższy, aniżeli poprzedni model, co ułatwia instalację. Ma wskaźnik 4K i przyciski Personal Preset i Bluetooth na przednim panelu, a także zaimplementowany tuner FM/DAB, co poszerza jego funkcjonalność.

Dzięki zastosowaniu autorskiego systemu kalibracji Multi-Channel Acoustic Calibration (MCACC) system z asygnowanym mikrofonem system samoczynnie dopasowuje do brzmienie do warunków akustycznych pomieszczenia.

Użytkownik może zanurzyć się w otaczającym dźwięku w formacie audio Dolby Atmos i DTS:X. Nawet bez głośników górnej warstwy czy surround wciąż można cieszyć się wirtualnym wynikiem 3D dzięki Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X.

Odbiornik AV jest kompatybilny z Ultra HD, HDR10, HLG i Dolby Vision z obsługą HDCP 2.2. Dzięki temu można w pełni cieszyć się filmami w rozdzielczości 4K. Amplituner jest kompatybilny z konfiguracją 3.1.2 najnowszej platformy dźwięku kinowego, Dolby Atmos.

zezwala na to odtwarzanie zorientowanego obiektowo dźwięku. Zapewnia to bardzo realistyczne wrażenia dźwiękowe. Model obsługuje wszystkie modne formaty kolorów: HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) i Dolby Vision.

Po podłączeniu kompatybilnego urządzenia źródłowego możesz cieszyć się tymi najnowszymi standardami wideo na kompatybilnym wyświetlaczu. Co więcej, wszystkie terminale HDMI obsługują 4K (60p/4:4:4/24-bit), szeroką paletę odcieni (BT.2020) i HDCP 2.2.

dzięki temu nie ma problemu z przyłączaniem nowych maszyn i można w dodatku radować się treścią premium, taką jak video w formacie 4K z cyfrową ochroną przed kopiowaniem. Nowa linia Jamo Studio 8 została w całości odmieniona, żeby wtopić się w postępowe, wytworne wnętrze.

progresywne materiały i wykończenie podkreślają czyste, surowe linie europejskiego wzornictwa, a kompaktowa pokrywa jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla miejskich wnętrz na całym świecie. Wysmakowane metalowe części mocujące na szczycie pokrywy wytworny, industrialny wygląd, służąc jednocześnie jako punkt przyłączenia głośnika S 8 ATM Dolby Atmos.

Oczekujący na opatentowanie projekt pozwala na podłączenie wszelkich przewodów z tyłu kolumny podłogowej i uniknięcie nieestetycznej plątaniny przewodów głośnikowych biegnących do modułu Atmos - zapewniając przestrzenny, całkowicie pochłaniający dźwięk Dolby Atmos przy jednoczesnym zachowaniu spektakularnej estetyki serii Jamo Studio 8.

W pełni magnetyczne maskownice - bez otworów montażowych - gwarantują czysty, surowy wygląd frontu kolumny, a obszerny rozmiar i ciężka faktura materiału maskownic dodaje im specyficznego charakteru....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe