Kino domowe vsx-534db + jamo s 809 hcs czarny marki Pioneer

Kino domowe vsx-534db + jamo s 809 hcs czarny marki Pioneer


Producent/Marka: Pioneer
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Kino w Twoim Domu Kino domowe to nie tylko duża przyjemność,ponadto oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu obejrzysz ulubione filmy i seriale w jakości prawie takiej, jak w prawdziwym kinie! A to wszystko dzięki przestrzennym dźwiękom, a także brzmieniu stereo, które gwarantuje 5 kolumn JAMO S 809HCS i amplituner Pioneer VSX-534DB.

Nowy Amplituner Amplituner to serce Twojego domowego centrum rozrywki. Dekoduje sygnał pochodzący ze źródła, np. Odtwarzacza Blu-ray, następnie go wzmacnia i przekazuje do kolumn. Nowy design amplitunera Pioneer VSX-534DB ułatwia instalację, ponieważ jest o 12% węższy.

Ma wskaźnik jakości obrazu 4K, przyciski Personal Preset (ustawienia danego użytkownika) i Bluetooth na przednim panelu, a także wbudowany tuner FM/DAB, co poszerza jego funkcjonalność. Możesz zaprogramować aż do 40 stacji radiowych.

Dźwięk Przestrzenny Nic nie daje takiego realistycznego wrażenia uczestnictwa w wydarzeniach pokazanych w filmie, jak prawidłowy, przestrzenny dźwięk. Pokaźniejszy magnes w przetworniku wysokotonowym z jedwabiu gwarantuje szybszy i bardziej dokładny ruch membrany, co ma wpływ na to, iż dźwięk jest bardziej lekki.

A i niskotonowe przetworniki dzięki nowemu zawieszeniu z obfitymi magnesami powodują, że system jest bardziej dynamiczny, skrupulatny i czuły. Inteligentny system konfiguracji dźwięku teraz ustawienia dźwięku zostaną dobrane do wymiaru głośnika i odległości od słuchacza.

dzięki temu wszyscy, którzy oglądają z Tobą film, będą słyszeć genialny i realistyczny dźwięk Dolby Atmos i DTS: X z każdego miejsca w pomieszczeniu. Elegancja w Twoim domu nowe wykwintne pokrywy są niesprężystiejsze i pozostają neutralne na wibracje i koloryzacje dźwięku.

Płyty MDF są grubsze modelach podłogowych, a także w kolumnach centralnej i surround. Dzięki zdejmowalnym maskownicom kable nie będą widoczne. Czarnypokrywy kolumn nadaje się wyśmienicie do progresywnych pomieszczeń, dodając im charakteru.

automatyczne wyłączanie i tryb eco Kino ma opcję samoczynnego wyłączania, co jest bardzo praktyczne, jeśli zdarzy Ci się zasnąć przed telewizorem. Możesz dodatkowo ustawić system do pracy w trybie Eco, dzięki temu oszczędzisz energię.

dodatkowe informacje Moc zestawu to 750 W. W skład wchodzą również pilot, mikrofon kalibracyjny i antena AM/FM. Liczba kanałów to 5.1....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe