Kino domowe vsx534db + taga tav506 wenge marki Pioneer

Kino domowe vsx534db + taga tav506 wenge marki Pioneer


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Amplituner Pioneer VSX-534D przyjazny dla użytkownika, nowy design. Jest o 12% węższy, aniżeli poprzedni model, co upraszcza instalację. Użytkownik może zanurzyć się w otaczającym dźwięku w formacie audio Dolby Atmos i DTS:X.

choćby bez głośników górnej warstwy czy surround wciąż można cieszyć się wirtualnym konsekwencją 3D dzięki Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X. Odbiornik AV jest kompatybilny z Ultra HD, HDR10, HLG i Dolby Vision z obsługą HDCP 2.2.

dzięki temu można w pełni radować się filmami w rozdzielczości 4K. Druga wersja TAV-506 nie jest tym samym modelem co poprzednio poddanym jedynie paru kosmetycznym zmianom,w pełni przeprojektowaną konstrukcją, która podnosi ten komplet na całkowicie nowy poziom jakości dźwięku.

Finalnym skutkiem jest łagodna charakterystyka, szczegółowy i zrównoważony dźwięk z olbrzymią dynamiką i bogatym, wysokiej rozdzielczości brzmieniem słyszalnym w całym zakresie częstotliwości. Dodając do tego perfekcyjne,tradycyjny dizajn - TAV-506 v.2 jest doskonałym wyborem zarówno dla stereo i kina domowego.

obudowy produkowane są z wysokiej jakości płyt MDF o grubości 9mm (12mm przedni panel) z wewnętrznymi obręczami wzmacniającymi (model podłogowy), które powiększają sztywność i ograniczają niechciane rezonanse.

kształt obudów został nadzwyczajnie wytwarzany pod kątem nie tylko perfekcyjnego i innowacyjnego wyglądu,przede wszystkim po to,zmniejszyć niepożądane wibracje, rozproszenia albo turbulencje, które mogłyby mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku.

Calowy (25mm) głośnik wysokotonowy z ultra lekką jedwabną kopułką zagwarantuje detaliczną, neutralną i szczegółową prezentację wysokich częstotliwości. Powiększony magnes, chłodzenie ferrofluidem i trwała cewka rodzaju flat-wire wytrzymują szerokie moce wejściowe.

Panel przedni głośnika wysokotonowego w profilu tuby wraz z wklęsłymi otworkami, pełni rolę dyfuzora, który w szerszym zakresie rozprasza wysokie tony po pomieszczeniu. Sztywna i niezwykle lekka kompozycja membrany z włókna szklanego z rozciągliwym gumowym zawieszeniem pozwala poruszać się bardzo szybko i z dużą częstotliwością.

Wszystko to zagwarantuje bardzo bogaty, przestronny, wysokiej klasy dźwięk średnich częstotliwości. Masywna cewka wraz z magnesem znoszą wysokie temperatury i moce wejściowe. Nakładka przeciwpyłowa w formie pocisku dodatkowo rozszerza dyspersję w wyższych zakresach przeciętnych częstotliwości.

Głośnik wykorzystując papierową membranę oraz solidną cewkę gwarantuje płaską charakterystykę, naturalną barwę i precyzję dźwięku i jego rewelacyjne zbalansowanie, jak ponadto prędki, dynamiczny i ultra mocny bas.

Nisko-szumowe i ultra-szybkie porty basu wykorzystują dyfuzory zwiększające dyspersję niskich częstotliwości. Wysokiej jakości zwrotnice, z precyzyjnie wyselekcjonowanymi elementami o niskiej tolerancji najkorzystniejszą neutralność, solidność cieplną i odporność.

Produkty linii TAV pos...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe