Klarstein Gusteau

Klarstein Gusteau


Producent/Marka: Klarstein
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Czas na zmianę: poręczny pakiet do zabudowy Gusteau Ignito marki Klarstein to bogata dostatek garnków, patelni, rondli i pieczonych przysmaków w Twojej kuchni. Poręczny komplet składa się z gazowej płyty kuchennej Ignito Klarstein i efektywnego piekarnika Gusteau producenta Klarstein, zezwalając na skompletowanie potrzebnych maszyn do zabudowy Twojego aneksu kuchennego.

Gotowanie bez ograniczeń: Gaz jest nie tylko bardziej wydajny i przyjazny dla środowiska, ale można go też o sporo łatwiej kontrolować, co jest bardziej ergonomiczne niż gotowanie na prądzie. Dzięki 4-strefowej gazowej płycie kuchennej Ignito marki Klarstein taka możliwość istnieje teraz w każdej kuchni.

Cztery wysokiej jakości palniki Sabaf o mocy 3,6 kW i 1 kW, a także 2 x 1,75 kW pozwalają na właściwe podgrzewanie. Płomienie gazu zapalane są w prosty sposób poprzez SnapJetIgnition. Palniki rozprowadzają ciepło równomiernie wewnątrz i na krawędziach garnków albo patelni, wszystko gotuje się perfekcyjnie.

Obydwa zdejmowane krzyżaki z litego żeliwa nadają się do praktycznie wszelkich rodzajów naczyń kuchennych i są osadzone skrupulatnie i jednostajnie nad płomieniami. Po zakończeniu gotowania gazową płytę kuchenną można z łatwością wyczyścić dzięki jej powłoce wytworzonej z czarnego, łatwego do czyszczenia, hartowanego szkła ceramicznego.

Płyta nie tylko rewelacyjnie wygląda pod kątem wizualnym, ale jest także łatwa do czyszczenia. Piekarnik do zabudowy Gusteau producenta Klarstein to nie tylko cały świat pieczonych przysmaków w Twojej kuchni, ale także przepiękny wizualny akcent każdego frontu kuchennego.

A dzięki klasie skuteczności energetycznej A jest wyjątkowo energooszczędny i przyjazny dla środowiska. W jego wnętrzu o obszerności 64 l można po mistrzowsku i ekonomicznie przygotować nie tylko ciasta, zapiekanki czy pizze.

Dzięki swym 8 funkcjom: rozmrażanie, grzałka górna i dolna, grzałka górna/dolna i powietrze obiegowe, grill, grill z powietrzem obiegowym, grill i grzałka dolna, grill i grzałka górna oraz piroliza spełnia on wszelkie wymagania przystępnego i skutecznego piekarnika.

Oprócz tego piekarnik do zabudowy Gusteau posiada tryb manualny z nieskomplikowanym w obsłudze timerem pieczenia i możliwością wyboru temperatury w zakresie pomiędzy 50 a 250°C. Dzięki pokrętłom obrotowym obsługa jest instynktowna i wygodna.

nietrudne jet dodatkowo czyszczenie: starczy wybrać program pirolizy i wszystkie pozostałości po pieczeniu we wnętrzu zostaną wypalone bez śladu w temperaturze 500°C. Także pod względem wizualnym piekarnikowi elektrycznemu Gusteau firmy Klarstein nie można nic zarzucić: Szczotkowana stal szlachetna i drzwiczki z podwójnym oszkleniem stanowią luksusowe akcenty.

To sprzęt przyciągający wzrok w każdej kuchni.

Oferty Loading

Inne powiązane

Gorenje BOP747ORA

Loading 3 199,00 zł

Bosch CBG635BS3

Loading 2 337,00 zł

Candy FCP625

Loading 999,00 zł

Bosch CSG656BS2

Loading 4 499,00 zł

Siemens CS636GBS2

Loading 4 999,00 zł

Smeg SF6101VN

Loading 2 599,00 zł

Beko BIM25402

Loading 1 149,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Piekarniki