Komputer 22-c0021nw (6ne34ea) marki Hp

Komputer 22-c0021nw (6ne34ea) marki Hp


Producent/Marka: HP

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


przypasowany do Twoich potrzeb. Ten przepiękny, sprawny komputer typu All-in-One proponuje pojemność wystarczającą dla całej rodziny i ułatwia pracę. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy rozrywkę – udało Ci się znaleźć urządzenie, które łączy niebanalny wygląd z wysoką produktywnością.

Komputer HP All-in-One-22 zajmuje niewiele miejsca, ponieważ monitor i jednostka centralna są ze sobą zintegrowane. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie w niewielkich biurach albo mieszkaniach. Dzięki umieszczeniu pokaźniejszego ekranu w mniejszej ramce ta stanowczo cienka, ledwie widoczna osłona rewolucjonizuje wygląd monitora – jest błyskotliwy i użyteczny.

Przestrzeń i sprawność Procesor Intel Core 8. Generacji rozszerza skuteczność, płynność reakcji i niedługie czasy ładowania które gwarantują niesamowitą jakość pracy przy komputerze. Dzięki obsłudze rozdzielczości aż do imponujących 4K możesz wyświetlać strumieniowo treści o najwyższej jakości, a nawet kreować własne.

Pamięć Intel Optane to szybkość zbliżona do dysków SSD,znacznie niższa wartość! teraz komputer, a także z zasady wykorzystywane programy uruchomisz w mgnieniu oka! Dysk HDD o szerokiej pojemności zapewni Ci spokój.

Koniec z eliminowaniem plików, aby zrobić miejsce kolejnym. Fotografie, filmy, programy - dzisiaj masz miejsce na wszystko! Komputer z charakterem Pamięć RAM DDR4 powiększy szybkość Twojego komputera. Teraz nawet najszczególniej wymagające gry czy programy będą śmigać w mgnieniu oka.

To najwyższa produktywność przy mniejszym zużyciu prądu o 20%! wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest również odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia.

świetna grafika pomaga użytkownikowi we wszystkim. Podczas oglądania filmów i zwykłego surfowania w internecie karta graficzna NVIDIA GeForce MX110 odwzorowuje na ekranie wszystkie części graficzne z płynną, realistyczną jakością.

Spokój, na który zasługujesz Ten komputer usprawnia utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Ma kamerę HD wyekwipowaną w przełącznik zapewniający prywatność, zastosowane głośniki i łatwe podłączenie do Wi-Fi.

dzisiaj możesz pozostać w kontakcie przy jednoczesnym zachowaniu poczucia bezpieczeństwa. Stała łączność z akcesoriami dzięki technice łączności bezprzewodowej 802.11 a/c (1×1) WLAN i Bluetooth 4.2. Oglądaj i zapisuj płyty DVD przy pomocy zintegrowanego napędu optycznego.

Jakość, na której każdy może polegać Pomyślne przejście ponad 100 testów dowodzi, iż komputer HP All-in-One to niezawodne rozwiązanie dla Twojej rodziny – równocześnie do nauki i projektów szkolnych, jak i organizowania domowych maratonów filmowych.

Dzięki klasycznemu złączu USB 2.0 nie trzeba stosować przejściówek. Można łatwo podłączyć dowolne urządzenie peryferyjne USB bez płacenia w dodatku za zbędne klucze sprzętowe. Przy pomocy najpopularniejszego na świecie połączenia USB można ła...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Komputery PC