Komputer APPLE iMac 27 z wyświetlaczem Retina 5K MK482PL/A

Komputer APPLE iMac 27 z wyświetlaczem Retina 5K MK482PL/A


Producent/Marka: Apple

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Obudowa:
All-in-One
System operacyjny:
MacOs

Apple iMac 27 z nowym wyświetlaczem Retina 5K nadal jest tak wyjątkowo smukły, proponuje procesor Intel Core i5, niesamowitą grafikę AMD, zaawansowaną pamięć masową oraz ultraszybki interfejs Wi-Fi 802.11ac.

Ma wystarczająco dużo mocy,nieprzeciętnie radzić sobie w pracowni projektowej, studiu produkcyjnym czy laboratorium naukowym. A przy tym jest elegancki, co sprawi, że będzie ozdobą każdego wnętrza.Korzyści: skuteczne działanie komputera zagwarantuje czterordzeniowy procesorIntel Core i5 3.3 GHz (Turbo Boost nawet do 3.9 GHz) 8 GB pamięci operacyjnej DDR3 pozwoli na uruchomienie i produktywne działanie wielu programów i gier Niewiarygodnie niedużo odblasków i wyraźne, doskonale odwzorowane barwy na ekranie o przekątnej 27" Obraz na ekranie iMaca wygląda fantastycznie, gdziekolwiek siedzisz dzięki matrycy IPS wyświetlacz Retina 5K z rozdzielczością 5120 x 2880 zapewnia niewiarygodnie wysoką szczegółowość obrazu Wysoka płynność animacji i szybkość reakcji w grach 3D, dzięki dedykowanej karcie grafiki AMD Radeon R9 M395 z 2 GB pamięci GDDR5 Dużo miejsca , a także szybki czas uruchamia, osiągniesz na dysku Fusion Drive o pojemności 2TB Porty USB 3.0 orazThunderbolt 2 zapewnią zawrotną prędkość transferu plików Szybka karta Wi-Fi 802.11ac pozwala na bezprzewodową łączność z siecią komputerową System operacyjny OS X El Capitan jest nietrudny w obsłudze, efektownie zaprojektowany pokrywa z aluminium i szkła jest zaskakująco smukła - jej grubość na krawędziach wynosi zaledwie 5 mm Bezprzewodowa klawiatura i mysz w pakiecie nieszablonowa konstrukcja Pierwszy iMac był rewolucyjnym rozwiązaniem: zintegrowany komputer, który mieścił ekran, procesor, układ graficzny, pamięć masową, pamięć RAM i dużo innych podzespołów w surowej, jednoelementowej i konwencjonalnie atrakcyjnej obudowie.

Dzisiejszy iMac ma zniewalający wyświetlacz i jest po brzegi wypełniony najnowocześniejszą technologią najwyższej wydajności. A przy tym jego pokrywa ma na krawędzi zaledwie 5 mm. Do połączenia pokrywy iMaca zastosowano metodę zgrzewania tarciowego z mieszaniem materiału (Friction-Stir Welding).

Stosuje się ją powszechnie przy montażu skrzydeł samolotów, zbiorników na paliwo rakiet nośnych i innych podzespołów, które nigdy nie mogą zawieść. W tym procesie wykorzystuje się powstające w wyniku tarcia ciepło oraz nacisk, które razem powodują wymieszanie molekuł dwóch aluminiowych powierzchni.

w rezultacie powstaje bezszwowe, dokładne i superwytrzymałe połączenie. Niewidoczne, ale absolutnie kluczowe w konstrukcji iMaca. Procesor Intel® Core™ i5 zagwarantuje niezawodną i energooszczędną wydajność oraz unikatowy zestaw funkcji graficznych i multimedialnych.

Przekłada się to na prędkość i jakość działania komputera, nawet przy realizowaniu kilku skomplikowanych zadań , a także na rewelacyjną sprawność graficzną, przy jednoczesnym niskim poborze mocy.Procesor Intel® Core™ i5 z technologią Intel® Turbo Boost 2.0 automatycznie rozszerza moc w razie zapotrzebowania, dopasowując ją do potrzeb użytkownika.

Załóżmy, że używasz aplikacji dynamicznie wykorzystującej procesor, np. Aperture albo Final Cut Pro, i zależy Ci na maksymalnej produktywności realizowania zadań. Turbo Boost 2.0 samoczynnie rozszerza częstotliwość taktowania dynamicznych rdzeni.

Wszystko to dzieje się w tle, a Ty możesz po prostu pracować - albo grać- płynniej i szybciej. Dysk twardy Fusion Drive 2TBDysk o objętości 2 TB zagwarantuje sporo miejsca na wszelkiego typu cyfrowe treści video, filmy DVD i Blu-Ray, zdjęcia, gry video i pliki muzyczne w formacie mp3.

Dysk Fusion Drive ma wszystko, i to w najlepszym wydaniu. Jest inteligentną pamięcią masową, która zespaja szybką technologię flash z pojemnym dyskiem twardym. Stosowane aplikacje, dokumenty i zdjęcia pozostają w szybszej pamięci, a te rzadziej stosowane są przenoszone na dysk twardy.

W miarę jak system będzie poznawał Twoje zwyczaje, zauważysz szybsze uruchamianie aplikacji i otwieranie plików. Szybka pamięć RAM 8 GB DDR3 Pamięci DDR3 są dużo szybsze niż starsze pamięci DDR2, a w dodatku dzięki niższemu napięciu pracy pobierają dużo mniej energii elektrycznej.

zapewniając użytkownikowi dużą większą efektywność. 8 GB szybkiej pamięci DDR3 pozwala to na komfortową pracę także przy sporej ilości uruchomionych programów. Przeglądarka internetowa, program biurowy, komunikator, odtwarzacz muzyki i niemało innych programów, przy takiej ilości pamięci nie będzie problemów z jednoczesnym działaniem ich wszystkich.

wyświetlacz panoramiczny z podświetleniem LED ekran o przekątnej 27 cali wyprodukowano w fantastycznej technice radykalnie ograniczającej odblaski. Ponadto wyświetlacz LCD przywiera bezpośrednio do szkła, dzięki czemu masz wrażenie, iż nic nie stoi pomiędzy Tobą a wyświetlanym obrazem.

Obraz na perfekcyjnym ekranie iMaca wygląda fantastycznie, gdziekolwiek siedzisz. Zastosowanie technice zwanej In-Plane Switching (IPS) pozwala bowiem uzyskać jasny obraz i wierne barwy niemal pod każdym kątem.

A podświetlenie LED zapewnia prędko pełną jasność. Dzięki

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Komputery PC