Komputer ntt game w450r5-p23 marki Ntt system

Komputer ntt game w450r5-p23 marki Ntt system


Producent/Marka: NTT System
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Potwierdzona jakość Komputery NTT Game, to bezkompromisowe rozwiązania oparte o nad wyraz starannie dobrane, najnowocześniejsze podzespoły tak, żeby w trafny sposób zastosować i skumulować drzemiącą w nich moc.

Sprzęt opuszczający jedną z innowacyjnych linii produkcyjnych w Polsce przechodzi szczegółowe, rygorystyczne testy równocześnie pod kątem sprawności, stabilności oraz bezpieczeństwa, jak i jakości, by finalnie posiadać pewność, iż oddają w ręce użytkownika produkt spełniający najwyższe wymogi.

NTT System S.A. Od dawna ściśle współpracuje ze środowiskiem e-sportowym, dlatego doskonale rozumie potrzeby sympatyków gier. Są równocześnie pewni najwyższej jakości sprzętu, projektowanego w innowacyjnych centrach projektowych, wykonanego w zakładach produkcyjnych producenta NTT System S.A.

Procesor AMD Ryzen 5 3400G Prezentowane komputery, wyposażone w procesory marki AMD trzeciej generacji z rodziny Ryzen 5. Zaimplementowany w nich nowy układu wielowątkowy, daje maszynie niezwykłej mocy obliczeniowej która jest idealnym narzędziem do pracy, zabawy i gier.

spora szybkość wyświetlania w rozdzielczości 4K z jakością HDR. Dzięki procesorowi Ryzen 5 3400G możesz wejść do wirtualnego świata, grać, komunikować się z przyjaciółmi, stremować i rejestrować swoje rozgrywki - wszystko to można zrobić jednocześnie bez żadnych spowolnień, zadyszek czy lagowania.

Karta graficzna - GTX 1660 Karta graficzna GeForce GTX 1660 jest naszpikowana nowymi, nowoczesnymi technikami gamingowymi, dzięki czemu stanowi perfekcyjny dobór pod kątem najnowszych gier high-definition.

Dzięki wykorzystaniu architektury NVIDIA Turing szczególnie progresywnej architektury GPU. Karta GeForce GTX 1660 oferuje bezprecedensową efektywność, otwierając drogę do rzeczywistości wirtualnej i nie tylko. Pamięć 16GB Komputer zaopatrzony w 16 GB pamięci RAM DDR4.

wydajne kości pamięci, modele o wysokim taktowaniu. Ten ważny element komputera został wybrany pod względem najwyższej jakości, spośród najlepiej ocenianych kości RAM. Inżynierowie NTT przykładają do doboru pamięci dużą wagę, są świadomi jaki wpływ na komputer ma prędkość i liczba pamięci RAM.

Dysk SSD Dyski SSD to rewolucja w prędkości transferu informacji. Dlatego coraz częściej wyposażmy komputery właśnie w takie rozwiązania. Dzięki zaimplementowaniu dysków SSD praca z komputerem jest szybka, sprawna i nie musisz czekać na uruchomienie więcej aniżeli kilkanaście sekund.

wybór dysków dla zespołów projektowych NTT System to jak największa ich szybkość i bezusterkowość. Zgodnie z tym w palecie dysków SSD znajdują się modele uznanych firm. Tworzone przez producentów pod względem coraz wyższej popularności komputerów do gier, spełniają wyśrubowane wymagania każdego gracza.

Zasilanie i Chłodzenie Komputery marki NTT System nie raz zostały sprawdzone w boju, biorąc udział w niezliczonej ilości turniejów, testów i rozgrywek. Inżynierowie tej...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Komputery PC