Kratki biokominek delta szlifowany z certyfikatem tÜv (5901350073551)

Kratki biokominek delta szlifowany z certyfikatem tÜv (5901350073551)


Producent/Marka: KRATKI
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Biokominek o prostym i postępowym wyglądzie, który stanowi oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Wyszukana forma pozwala podkreślić aranżacja zarówno salonu, jak i sypialni.

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to jeszcze doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta artykułów umożliwia realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne kryteria bezpieczeństwa. Na dodatek znak zgodności TÜV gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Także wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa, a także wkład absorpcyjny zmniejszający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest poprzez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Ponadto do kompletu załączone są 2 kołki montażowe.

Sposób montażu:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez wykorzystywania dodatkowych listew montażowych.

- jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) zezwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Biokominki