Kratki biokominek legionis z certyfikatem tÜv

Kratki biokominek legionis z certyfikatem tÜv


Producent/Marka: KRATKI
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Proste, eleganckie kształty, a także materiał, z którego wykonany jest biokominek portalowy powoduje,świetnie przypomina klasyczny kominek.

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają trudnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to ponadto idealne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta artykułów pozwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu, a także potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne oczekiwania bezpieczeństwa. W dodatku znak zgodności TÜV zagwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z dokumentem TÜV Nowy bezpieczny biopojemnik z dokumentem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Jeszcze wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny zmniejszający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest poprzez zastosowanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu, dostarczonego wraz z urządzeniem.

Wyposażenie biokominka (standard):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo używania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo tworzony ze stali rdzoodpornej.

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób montażu:

- Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Biokominki