Krups EA893

Krups EA893


Producent/Marka: Krups
produkt wystawiono w 2 sklepach

ceny od 2 699,00 zł do 2 799,00 zł

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Odkryj sposób na energiczną w smaku i aromacie kawę – od skrupulatnego zmielenia ziaren przez świetne ubicie kawy. KRUPS Evidence powstał z dbałością o najmniejsze detale, z najwyższej jakości tworzyw, które zamknięte zostały w progresywny i wykwintny design.

intuicyjny ekran sprawi, że parzenie kawy jest przystępne i za jednym dotknięciem wprowadzi cię w świat energicznej w smaku i aromacie kawy. Szykowny I progresywnY DESIGN Zachwyć się progresywnym i szykownym wyglądem ekspresu, który idzie w parze z aktywnym smakiem i aromatem kawy.

Wykończenie ze stali szlachetnej wygląda nieśmiertelnie, jednocześnie w tradycyjnych, jak i innowacyjnych kuchniach. OD intensywnEGO ESPRESSO PO AROMATYCZNE CAPPUCCINO Ekspresy KRUPS ubijają kawę z siłą nacisku aż do 30 kg, dzięki czemu nasza drobna czarna zyskuje niezwykle dynamiczny smak i aromat.

Jest to realne za sprawą progresywnej technologii i hydraulicznego systemu, którym zastąpiliśmy mechaniczne rozwiązania stosowane w ekspresach innych marek. Dwie kawy mleczne jednocześnie Ciesz się dłużej wspólną chwilą!

Wy, Wasza ulubiona kawa i radość z chwil, które możecie spędzić razem. Nowy KRUPS Evidence dzięki funkcji 2-in-1 TOUCH pozwala przygotować 2 filiżanki aromatycznego i kremowego cappuccino lub znakomicie mlecznej caffè latte za jednym dotknięciem.

Łatwy w czyszczeniu system spieniania mleka Ciesz się łatwością czyszczenia systemu spieniającego dzięki automatycznemu cyklowi płukania dyszy spieniającej nieskomplikowanemu demontażowi. IntuicyjnA OBSŁUGA Kontroluj każdy krok przygotowywania ulubionej kawy, dzięki intuicyjnemu, dotykowemu wyświetlaczowi OLED.

Wykorzystaj w pełni możliwości swojego ekspresu! idealny do każdej kuchni KRUPS EVIDENCE dzięki stylowemu wzornictwu jest nie tylko ekspresem do kawy, ale też doskonałym wykończeniem każdej, choćby najmniejszej kuchni, a to ze względu na znikome wymiary (tylko 36 cm głębokości i 24 cm szerokości).

KAWA Z DOWOLNEGO MIEJSCA W DOMU Odkryj świat kawy i przygotuj swój ulubiony napój z dowolnego miejsca w domu. Prosto kontroluj ustawienia ekspresu za pomocą funkcji Bluetooth, korzystając z dedykowanej aplikacji.

rozmaitE typy KAWY ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM Przygotuj swój ulubiony napój kawowy wspaniale i za jednym dotknięciem, wybierając spośród 15 automatycznych programów. Od aromatycznego espresso, przez kremowe cappuccino, wyśmienite latte, funkcję dwóch filiżanek latte albo cappuccino, aż po napoje herbaciane o dostosowywanych ustawieniach temperatury.

DODATKOWY ZASTRZYK ENERGII Poczucie aktywnego aromatu i zastrzyk energii zapewnia Ci dodatkowa porcja espresso. Możesz także wybrać opcję ciemnej kawy, dzięki której dostaniesz potężną dawkę potężnego napoju.

DWIE KAWY MLECZNE NA RAZ Oszczędzaj czas przygotowując dwie filiżanki kawy mlecznej za jednym dotknięciem. Funkcja podwójnego cappuccino lub caffe latte pozwoli Ci radować się dłużej...

Oferty Loading

Inne powiązane

Krups EA8908

Loading 1 899,00 zł

Krups EA894

Loading 2 937,00 zł

Krups EA8901

Loading 2 189,00 zł

Philips EP 3243

Loading 1 899,00 zł

DeLonghi ECAM2211.0

Loading 1 199,00 zł

Saeco SM 5470

Loading 2 599,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Ekspresy do kawy