LED Eizo EV3285

LED Eizo EV3285


Producent/Marka: Eizo
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Czterokrotnie obszerniejsza przestrzeń robocza

W biurze niejednokrotnie używa się kilku rozmaitych programów naraz, dlatego monitor z obszernym ekranem w wysokiej rozdzielczości to wyśmienity sposób na to, by pracować komfortowoj i produktywniej. EV3285 ma rozdzielczość 4K, co oznacza, iż może wyświetlać czterokrotnie więcej danych aniżeli monitory full HD. Dzięki czemu na jednym ekranie zmieszczą się wszystkie konieczne aplikacje, a użytkownik nie musi ciągle przełączać i przewijać okien.

budowa bez ramek, która zmieści się na każdym biurku

standardowe monitory 4K są szerokie i niezgrabne, przez co nieszczególnie nadają się do postawienia na niewielkich biurkach. Tymczasem model EV3285 ma wyjątkowo cienkie ramki i płaski design, co sprawia, że jest lekki i smukły. W kontraście do swojego poprzednika EV3285 ma o 17% mniejszą pojemność i o 12% mniejszą stopkę, dlatego bezproblemowo zmieści się na każdym biurku – nawet szczególnie niewielkim.

Jeden przewód do wszelkiego
Uniwersalny przewód USB C

Dla osób, które cenią sobie mobilność i możliwość pracy zdalnej, laptop to absolutna podstawa. Po wejściu do biura warto jednak podłączyć go do zewnętrznego monitora. EV3285 wyposażono w złącze USB C, które rewelacyjnie wpisuje się w taki styl pracy.

Jeden kabel USB C potrafi jednocześnie przesyłać sygnały audio i wideo, transferować oraz ładować laptopa albo smartfona z mocą do 60 W. Monitor ma na dodatek zastosowany zasilacz, wobec czego nie potrzebuje żadnych zewnętrznych adapterów.

Nie trzeba już martwić się o poziom baterii notebooka – wystarczy podłączyć go do monitora przewodem USB C. Co więcej, do modelu EV3285 można także podłączyć myszkę i klawiaturę, dzięki temu są gotowe do wykorzystania natychmiast po połączeniu monitora z laptopem.

Ulga dla oczu

Auto Color Mode


Tryb Auto Color Mode umożliwia przypisywanie trybów wyświetlania do mocnych aplikacji, np. Narzędzi tekstowych, przeglądarek zdjęć, odtwarzaczy wideo czy programów graficznych. Po otworzeniu danej aplikacji ekran samoczynnie przełączy się w adekwatny tryb, dzięki czemu użytkownik nie musi zawsze ustawiać go ręcznie.

szybkie przełączanie sygnałów

Kiedy do monitora podłączone są dwa komputery PC, użytkownik może się między nimi przełączać za pomocą klawiatury – także w trybie PbyP (picture-by-picture).

Oprogramowanie Screen InStyle pozwala na także kontrolowanie ilości niebieskiego światła i zarządzanie wieloma monitorami równocześnie.

Pracuj komfortowoj

wbudowane złącza

Monitor wyposażono w jedno gniazdo USB C, jedno złącze wejściowe DisplayPort i dwa złącza wejściowe HDMI. Gniazdo USB C rewelacyjnie nadaje się do podłączenia notebooka, ponieważ pozwala na ładowanie go bez wykorzystania zasilacza. Wszystkie złącza wejściowe obsługują rozdzielczość 4K / 60p, co zezwala na płynne wyświetlanie ruchomych obrazów.

Tryby PbyP i PinP

Tryby pracy Picture-by-Picture (PbyP) i Picture-in-Picture (PinP) pozwalają równocześnie oglądać obraz z dwóch różnych maszyn, np. Z komputera Windows i laptopa Mac, bez rozpraszających ramek pomiędzy nimi. Jest to bardzo przydatne w trakcie spotkań, na których oglądane są materiały dwóch przeróżnych osób.

Stelaż na stopkę

PCSK-03 to zgodny ze standardem VESA stelaż, mocowany od tyłu na stopkę monitora. Umieszczając na nim komputer rodzaju thin client albo mini PC można zwolnić cenne miejsce na biurku, nie rezygnując przy tym z możliwości luźnej regulacji stopki monitora.

5 lat gwarancji

FlexScan EV3285 objęty jest 5-letnią gwarancją producenta na wszystkie części monitora, łącznie z panelem LCD*. Gwarancja EIZO jest o 2 lata (67%) dłuższa charakterystyczna, 3-letnia gwarancja oferowana przez większość producentów monitorów.

*Czas wykorzystywania: 30 tys. Godzin.

Więcej informacji tutaj.

Oferty Loading

Inne powiązane

LED Eizo EV2785

Loading 4 599,00 zł

LED Dell U3219Q

Loading 3 489,00 zł

LED Dell P2719HC

Loading 1 129,00 zł

LED Dell U2719DC

Loading 1 739,00 zł

LCD Eizo EV2780

Loading 4 068,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Monitory