LED Iiyama X2474HS

LED Iiyama X2474HS


Producent/Marka: Iiyama
produkt wystawiono w 6 sklepach

ceny od 435,32 zł do 499,00 zł

Oferty: 6

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Czas reakcji:
4 ms
Funkcje:
wbudowane głośniki
Jasność ekranu:
250 cd/m2
Kontrast:
3000:1
Przekątna ekranu:
24 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080
Szerokość:
54.7 cm
Wysokość:
40.5 cm

ProLite X2474HS-B1

24-calowy monitor Full HD z matrycą VA

X2474HS to 24-calowy monitor FullHD (1920x1080 pikseli) z podświetlaniem LED zaopatrzony w matrycę VA proponującą rewelacyjne odwzorowanie kolorów i duże kąty widzenia. Funkcja redukcji niebieskiego światła pozwala zadbać o zdrowie oczu, a trzy wejścia sygnału (VGA, HDMI, DisplayPort) zapewniają kompatybilność z szeregiem różnorodnych urządzeń. X2474HS to konkretne rozwiązanie, które poprawnie stanie na wysokości zadania w domu i w biurze.

Matryca VA

technologia VA zapewnia wyższy kontrast, udoskonalone odwzorowanie barw i większe kąty widzenia najmocniej lubiana technika TN. Obraz będzie wyglądał poprawnie niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

W dbałości o zdrowie naszych oczu

technika Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu przez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najmocniej niezdrowe dla oczu.

Głośniki i wyjście słuchawkowe

Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.

ACR

Współczynnik kontrastu to różnica pomiędzy najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

OverDrive ON / OFF

W czasie wyświetlania nad wyraz szybkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive zlikwiduje te nieostrości.

charakterystyka obrazu
interfejsy
atrybuty
akcesoria
zarządzanie energią
Klasa energetyczna (EU)

Zgodnie z rozporządzeniem (EU) 1062/2010.
*W oparciu o telewizor pracujący 4 godziny dziennie poprzez 365 dni w roku. Rzeczywiste zużycie zależy od faktycznego stosowania.

rozmiary / waga

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Monitory