Lenovo 80YY001GPB

Lenovo 80YY001GPB


Producent/Marka: Lenovo

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
128 GB
Funkcje:
bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość:
2.58 cm
Karta graficzna:
GeForce GTX 1060M
Kod Producenta:
80YY001GPB
Pamięć RAM:
8 GB
Procesor:
Intel Core i5
Przekątna ekranu:
15.6 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

skutecznOŚĆ, KTÓRA olśniewa Oprzyj swoją strategię na mocy i szybkości zapewnianej przez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej i mocnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

postępowe rozwiązania w zakresie produktywności przystępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te gwarantują o 12% ulepszoną produktywność w porównaniu z 6. Generacją i o 19% lepszą skuteczność sieciową dzięki zastosowaniu przeznaczonego silnika obsługi multimediów.

najistotniej progresywnA ARCHITEKTURA GPU NA ŚWIECIE Każdy zasługuje,cieszyć się fantastycznym gamingiem. Z kartą graficzną GeForce® GTX 1060 możesz zmienić swój Legion Y520 w prawdziwy gamingowy zestaw oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ - najmocniej zaawansowanej architekturze GPU, jaka kiedykolwiek powstała.

Grafiki z linii GeForce GTX 10 nawet 3-krotnie wyższą sprawność w kontraście do swoich poprzedników i niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. ProduktywnE CHŁODZENIE laptop Lenovo Legion Y520 postępowy i nieprzeciętny dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych.

pozostał on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki czemu wentylator eliminuje nadmiar ciepła przez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia. W przypadku naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, aby zapewnić dodatkowe chłodzenie.

DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników. Doświadcz bogactwa dźwięków podczas wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, notebook Lenovo Legion Y520 zapewni Ci genialne wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technice Dolby® Audio Premium.

Specjalnie dostosowana technika Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od rodzaju odtwarzanej zawartości, co udoskonaloną immersję podczas rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest doskonałym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

przepięknie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm bezawaryjne i skrupulatne działanie oraz niedługi czas reakcji. To znakomite rozwiązanie do czatowania w trakcie rozgrywki, jak i samego grania. WspaniałA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie stosowania, abyś mógł skupić się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i odpornej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz wziąć ze sobą praktycznie wszędzie....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy