Lenovo 81AX006JPB

Lenovo 81AX006JPB


Producent/Marka: Lenovo
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
1000 GB
Funkcje:
bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny
Grubość:
2.2 cm
Karta graficzna:
HD Graphics
Kod Producenta:
81AX006JPB
Pamięć RAM:
8 GB
Procesor:
Intel Core i5
Przekątna ekranu:
15.6 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

Prostota z założenia upraszczająca pracę stylowy i bezusterkowy 15-calowy notebook V330 działa momentalnie mimo przystępnej ceny i pozwala na koncentrację na sukcesach marki. Jest zaopatrzony w wydajną technikę Intel, która usprawnia pracę.

laptop ten jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, wszechstronności i bezawaryjności, dlatego obniży obciążenie Twojego zespołu IT. To urządzenie dla szanujących konkrety profesjonalistów pomaga zrobić dobre wrażenie na klientach.

Przyjemna niespodziewanka dla działów IT Prosty. Wszechstronny. Kompatybilny. V330 jest łatwy we wdrażaniu — proponuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych lub dodatkową baterię oraz zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

niezawodny. Przystępny w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się także nad konserwacją V330. O bezusterkowości tego laptopa świadczy kolekcja rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne arcytrudne sytuacje.

Jestprawidłowo zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2 ulepszona praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać spektakularny obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Ekran tego notebooka otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki czemu możesz z łatwością prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać notebooka w wybrany sposób.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu użyteczna klawiatura V330 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Wykonywanie zadań przyspiesza pełnowymiarowa klawiatura, dzięki szerokiemu panelowi dotykowemu nie potrzebujesz myszy podczas pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge, a także opcjonalnej baterii w module UltraBay możesz pracować długo bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom danych — ani grawitacji Wiemy, jak ważne są informacje na Twoim komputerze. Dlatego V330 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje oraz hasła. Active Protection System (APS) automatycznie blokuje dysk twardy po wykryciu upadku, broniąc przed utratą danych. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington broni przed kradzieżą notebooka, a fizyczna osłona kamery w V330 pomaga w ochronie prywatności — starczy ją zasunąć, żeby kamera nie mogła rejestrować żadnego obrazu.

Nie zawracaj sobie głowy hasłem Dzięki opcjonalnemu, wbudowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie trzeba już pamiętać hasła. Starczy dotknąć czytnika linii papilarnych, aby uzyskać dostęp do zawartości V330, lub zalogować się automatycznie...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy