Lenovo 81FV00WPPB

Lenovo 81FV00WPPB


Producent/Marka: Lenovo
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
256 GB
Funkcje:
bluetooth
Grubość:
2.49 cm
Karta graficzna:
GeForce GTX 1050
Kod Producenta:
81FV00WPPB
Pamięć RAM:
8 GB
Procesor:
Intel Core i5
Przekątna ekranu:
15.6 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

Lenovo Premium Care

Zarejestruj zakup dowolnego towaru Lenovo Legion albo Lenovo Yoga linii 500/700/900 w ciągu 30 dni od momentu zakupu, korzystając z formularza na stronie https://lenovopremiumcare.pl/

w przypadku wystąpienia usterki, skorzystaj z Centrum Serwisowego Lenovo zgłaszając naprawę w systemie door-to-door.

Jeśli Twój komputer nie zostanie naprawiony w terminie 5 dni roboczych, otrzymasz zwrot wartości zakupu oraz naprawiony sprzęt.

Promocja obowiązuje dla zamówień zrealizowanych do 31.12.2019.

Regulamin promocji: http://files.lenovopolska.pl/lenovo-premium-care-regulation.pdf


Legion Y530 - zupełnie nowa jakość

Ten notebook z ekranem o przekątnej 15,6 cala genialnie łączy produktywność i mobilność, zaspokoi więc wszelkie potrzeby graczy. Jego niezwykle kształtna kompozycja i elementy najnowszej generacji gwarantują olbrzymie możliwości. Laptop Lenovo Legion Y530 został zoptymalizowany pod względem chłodzenia, żeby mniej się nagrzewać i działać ciszej. Wyekwipowano go także w pełnowymiarową klawiaturę z białym podświetleniem. To urządzenie wytworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcą grać niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Legion Y530-15ICH - rozwiązania dla graczy

W notebookie Lenovo Legion Y530-15ICH znajduje się solidny układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1050M, wyekwipowany w 4GB pamięci. Z racji tego, iż karta ta korzysta z własnych zasobów, jest w stanie zapewnić płynną grafikę w wymagających grach i aplikacjach do obróbki plików graficznych. Dzięki temu dostajesz wyraźny obraz, bez względu na to czy oddajesz się rozrywce, edytujesz filmy, czy generujesz własne treści. Korzystanie z multimediów na co dzień i w pracy na tym notebookie będzie pokaźnie efektywniejsze.

produktywność w każdych warunkach

Znajdujący się w laptopie Lenovo Legion Y530-15ICH procesor Intel zapewni Ci wzrost efektywności, który od razu zauważysz, zwłaszcza podczas korzystania z kilku programów w tym samym czasie. Dzięki progresywnej technologii możesz prcować wielozadaniowo na swoich zasadach. Jeśli lubisz gry, to przygotuj się na potężne wrażenia – Legion Y530 dostarczy Ci rozrywki na sporo godzin.

Legion Y530-15ICH - wyśmienity do multimediów

Jasny wyświetlacz i szeroki kąt widzenia sprawiają, że filmy na ekranie modelu Y530-15ICH będą wyglądały oszałamiająco. Zachwyć się wyraźnymi szczegółami i naturalnie odwzorowanymi kolorami. Dobiegający z głośników Harman dźwięk Dolby Home Theatre zaskoczy Cię bogactwem subtelnych odcieni brzmieniowych i solidnymi basami. Od razu przeniesiesz się w samo centrum akcji.

Lenovo Legion Y530-15ICH – dotrzymuje Ci kroku

Dzięki progresywnemu dyskowi SSD o obszerności 256GB Twój laptop uruchomi się błyskawicznie i będzie pracował wyjątkowo sprawnie. Od razu zauważysz szybsze działanie systemu operacyjnego oraz wymagających programów, zwłaszcza tych związanych z grafiką. Dysk SSD jest ponadto cichy i wytrzymały na przeróżnego typu uszkodzenia mechaniczne. Zużywa on mniej energii, dzięki temu możesz dłużej pracować na baterii. Zbuduj na dysku własną serię multimediów i miej do nich dostęp w dowolnym momencie.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy