Lenovo ThinkPad 20KH006MPB

Lenovo ThinkPad 20KH006MPB


Producent/Marka: Lenovo

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
1000 GB
Funkcje:
bluetooth
Grubość:
1.6 cm
Karta graficzna:
HD Graphics
Kod Producenta:
20KH006MPB
Pamięć RAM:
16 GB
Procesor:
Intel Core i7
Przekątna ekranu:
14.0 "
Rozdzielczość:
2560 x 1440 px
System operacyjny:
Windows 10

Ultracienkie oraz ultralekkie laptopy Lenovo z serii ThinkPad X to z całą pewnością jedno z największych dokonań tego producenta i jednocześnie spory powód do zadowolenia wszelkich użytkowników notebooków, ceniących sobie mobilność, a także mocne atrybuty zamknięte w niewiele znaczącej konstrukcji.

niewiele znaczące, prędkie i skuteczne – oto najlepsza charakterystyka tych notebooków, które nadają się do wszelkiego pracy, rozrywki, a choćby gier. Zamknięte w smukłych i lekkich konstrukcjach procesory Interl Core 7, bezzwłoczne dyski SSD, a także obszerna pamięć ram wywołują, iż te nowoczesne laptopy Lenovo są ultraszybkie i pozwalają działać równocześnie na wielu aplikacjach.

Otwieranie plików. 30% szybciej. Wczytywanie systemu (Windows 10). Bezzwłoczne. Co więcej kolekcja ThinkPad X to niezwykła lekkość i komfort korzystania z notebooków Lenovo w każdym miejscu dodatkowo podczas podróży.

dzisiaj nie musisz się bać o to, że pracując podczas podróży rozładuje się bateria komputera. Dzięki zastosowaniu progresywnych technologii, baterie są niezwykle trwałe i pozwalają choćby na kilkanaście godzin bezproblemowej pracy.

rewelacyjna szybkość, jakość obrazu i dźwięku, a także dobrane do potrzeb najmocniej mobilnych użytkowników gabaryty to nie wszystko. Laptopy Lenovo to także szereg technologii, które ułatwiają życie użytkownikom i powodują, iż komputery z kolekcji ThinkPad X są jeszcze bardziej ergonomiczne.

Czytnik linii papilarnych do powiększania bezpieczeństwa zawartości sprzętu, przystępność do sieci WiFi, a także modemu LTE-A, a także perfekcyjny panel dotykowy da Ci maksymalne bezpieczeństwo, mobilność, a także przyjemność z korzystania.

Warto także wspomnieć o niezwykle żywym obrazie i idealnej obudowie, dzięki której notebooky Lenovo są wyjątkowo wytrzymałe i pozwalają pracować w każdych warunkach. Szczególną uwagę warto zwrócić na laptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga, który posiada zawias otwierany w 360 stopniach.

Co to oznacza dla Ciebie, jako użytkownika. Że możesz dowolnie otwierać i korzystać z komputera czy to w pionie, czy to poziomie, ciesząc się komfortem pracy w miejscu, gdzie nie ma zbyt obfitej przestrzeni.

Jeżeli natomiast zależy Ci na maksymalnym bezpieczeństwie, możesz wybrać model ThinkPad X Carbon czwartej i piątej generacji, którego obudowa usztywniona jest włóknem węglowym, dzięki czemu masz pewność tego, że ten postępowy laptop Lenovo zachowa najwyższą jakość działania w każdych warunkach i nie zostanie uszkodzony w żadnej sytuacji.

Podróżowanie z laptopem nigdy nie było bardziej bezpieczne.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy