Liebherr CBNes 6256

Liebherr CBNes 6256


Producent/Marka: Liebherr
produkt wystawiono w 7 sklepach

ceny od 16 953,12 zł do 22 138,00 zł

Oferty: 7

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
60 cm
Ilość agregatów:
2
Klasa energetyczna:
A+
Obustronny montaż drzwi:
tak
Pojemność chłodziarki netto:
364 l
Pojemność zamrażarki netto:
116 l
Poziom hałasu:
42 dB
Roczne zużycie energii:
434 kWh/rok
Rodzaj:
z zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu
Rozmrażanie zamrażarki:
automatyczne
Sterowanie:
elektroniczne
Szerokość:
75 cm
Wysokość:
203 cm
Zdolność zamrażania:
10 kg/24h

Klasa sprawności energetycznej A++
Szuflady BioFresh znakomity klimat dla nad wyraz długiej świeżości. W temperaturze nieco powyżej 0C i przy wspaniałej wilgotności powietrza warzywa i owoce, mięso, ryby i produkty mleczne zachowują witaminy, subtelny zapach i apetyczny wygląd pokaźnie dłużej niżeli w konwencjonalnej chłodziarce.
technologia Liebherr NoFrost zapewnia fachową jakość chłodzenia i zapewnia długofalową świeżość towarów. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie wytwarza się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. NoFrost oznacza: nigdy więcej uciążliwego rozmrażania.
automatyczna kostkarka do lodu IceMaker dostarcza rewelacyjnych kostek lodu na każdą okazję – do 1,5 kg na dobę – w zależności od modelu. Niezależnie czy masz ochotę na jednego drinka czy urządzasz obfite przyjęcie, dwie szuflady dostarczą Ci tyle kostek lodu ile potrzebujesz. Dzięki fachowemu mechanizmowi dystrybucji TwistTray – kostki lodu nie zlepiają się ze sobą oraz mają jednolity i interesujący zarys. Co więcej, istnieje możliwość ustawienia wielkości kostek lodu.
Dzięki dwóm oddzielnie dostosowywanym obiegom chłodniczym DuoCooling, temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można ustawić całkowicie niezależnie od siebie. Pomiędzy obiema komorami nie dochodzi do podmiany powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu artykułów.
Urządzenie z systemem HomeDialogReady można połączyć w sieć przy pomocy dodatkowych akcesoriów i sterować nim przez ekran innego urządzenia Liebherr z systemem HomeDialog.
progresywne oświetlenie LED jest istotnie przyjemne dla oka i w równomierny sposób oświetla wnętrze urządzenia. Modele BioFresh Premium wyekwipowane zostały w dwie zintegrowane kolumny oświetleniowe znajdujące się po bokach chłodziarki, z których każda ma liczne diody LED. Satynowe osłony kolumn oświetleniowych budujeją klimatyczny i elegancki nastrój. W modelach Premium znajduje się jednostronna kolumna LED, z kolei urządzenia Comfort mają centralne oświetlenie LED, które odpowiednio oświetla wnętrze chłodziarki. W wybranych modelach diody LED oświetlają także zawartość zamrażarki, szuflad BioFresh czy również pojemników na owoce i warzywa.
SoftSystem to innowacja gwarantująca jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo. Zaimplementowany w drzwiach urządzenia mechanizm tłumi ruch oraz umożliwia finezyjne zamknięcie drzwi, nawet przy ich pełnym załadowaniu produktami. Drzwi zamykają się automatycznie od kąta otwarcia wynoszącego ok. 30.
TelescopicRails to system umożliwiający płynne wysuwania szuflad zamocowanych na wysokiej jakości szynach teleskopowych. Choćby gdy szuflady są wypełnione ciężkimi produktami, można je łatwo wsuwać i wysuwać.
samoczynna funkcja SuperFrost sprawia, że zamrażanie staje się proste i energooszczędne. Po włączeniu SuperFrost, temperatura w zamrażarce błyskawicznie spada do -32 C stwarzając w ten sposób wielką rezerwę zimna, zezwalającą zamrozić produkty i zachować ich cenne witaminy. Po zakończeniu procesu mrożenia (maksymalnie po 65 godzinach) funkcja SuperFrost przestawi zamrażarkę na normalny, energooszczędny tryb pracy.
atrybuty technologicznE:
typ urządzenia:
chłodziarko-zamrażarka French Door
Klasa wydajności energetycznej:
A++
Zużycie energii w ciągu 365 dni (kWh):
325
Zużycie energii w ciągu 24h (kWh):
0.89
Wysokość (cm):
203.9
Szerokość (cm):
91
Głębokość (cm):
61.5
pojemność całkowita urządzenia (litry):
585
pojemność kompletna części chłodzącej (litry):
402
pojemność całkowita części mrożącej (litry):
183
objętość całkowita BioFresh (litry):
73
objętość użytkowa urządzenia (litry):
480
objętość użytkowa części chłodzącej (litry):
364
pojemność użytkowa BioFresh (litry):
69
kolor drzwi:
Stal szlachetna
Drzwi:
stal szlachetna
Ściany boczne:
stal szlachetna
Tłumione zamykanie drzwi SoftSystem:
TAK
dostosowywane obiegi chłodnicze:
2
Strefy temperatur:
3
Sterowanie:
elektroniczne
Złącze:
HomeDialog-ready
Czas przechowywania w sytuacji awarii (h):
51
Zdolność zamrażania w ciągu 24 godz (kg):
11
Klasa klimatyczna:
SN-T
Poziom szumu dB (A):
44
Napięcie (V):
220-240
Prąd znamionowy (A):
1.5
Metoda odszraniania chłodziarki:
automatyczna
Oświetlenie w chłodziarce:
LED
BioFresh:
TAK
ilość szuflad BioFresh:
2
Oświetlenie w komorze BioFresh:
LED
TelescopicRails:
TAK
Półka na butelki:
wielofunkcyjna
wariant półek na drzwiach:
Permium
NoFrost:
TAK
Metoda odszraniania zamrażarki:
samoczynna
Oświetlenie w zamrażarce:
LED
IceMaker:
przyłącze na wodę 3/4
Wytwarzanie kostek lodu / 24 h (kg):
1
Maksymalny zapas kostek lodu (kg):
3

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Liebherr ECBN6256 585L 4 Door Integrated Fridge reviewed by product expert - Appliances Online

    Buy this fridge here: http://www.appliancesonline.com.au/585l-liebherr-4-door-integrated-fridge-ecbn6256/ The ECBN6256 is Ideal for homeowners who want to add a high performance fridge to...

  • Liebherr French Door Refrigerator Review - 36" Integrated, Like Sub-Zero IT-36CIID

    In-depth Video Review on the new Liebherr French Door Refrigerator, the HCB 2062, retailing for right around $7449, this is one of the only true alternatives to Sub-Zero's Integrated line...

  • Liebherr CBNes 6256 en e-electrodomesticos.com

    http://www.e-electrodomesticos.com te presenta el frigorifico exclusivo de Liebherr CBNes 6256, un modelo único de la mejor marca reconocida de frío.En http://www.e-electrodomesticos.com/76-liebh...

Sprawdź przedmioty w kategorii Lodówki