lifestyle 600 in wall | leasing | raty 30x0% | projekt instalacji | salon gniezno marki Bose

lifestyle 600 in wall | leasing | raty 30x0% | projekt instalacji | salon gniezno marki Bose


Producent/Marka: Bose

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


pakiet kina domowego 5.1 Bose Lifestyle 600 IN WALL

Piękno jest rzeczą względną. Dlatego postanowiliśmy zaprojektować nasz najkorzystniejszy system domowej rozrywki Lifestyle tak, aby był błyskotliwy w każdym aspekcie. Akustyka. Estetyka. Wykonanie. Prostota. Korzystaj z pełni multimedialnych możliwości dzięki konkretnemu bezprzewodowemu modułowi basowemu, czterem kompaktowym głośnikom satelitarnym — w tym tylnym bezprzewodowym głośnikom dźwięku przestrzennego — szerszemu głośnikowi kanału centralnego i najlepszej jakości jednostce sterującej ze szklaną powierzchnią. Uwielbiasz muzykę? To pokochasz zaimplementowane rozwiązanie SoundTouch, umożliwiające korzystanie z radia internetowego, usług muzycznych, takich jak Spotify® i Amazon Music, oraz własnej kolekcji muzyki. Przekonaj się na własne oczy — i uszy — dlaczego jest to najbardziej bezkompromisowy 5-głośnikowy system kina domowego, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

Głośniki w centrum uwagi

Kanał centralny

Głośnik kanału centralnego zagwarantuje wyraźne dialogi w trakcie oglądania filmów i programów TV, a także perfekcyjne wokale podczas słuchania muzyki. Płaska, podłużna pokrywa sprawia, że głośnik znakomicie nadaje się do telewizora, zaś jej niewielki wymiar ułatwia odpowiednie umiejscowienie.

potężne basy. Łączność bezprzewodowa.

To oczywiste, że zależy ci na uzyskaniu donośnego brzmienia basów w trakcie oglądania filmów i słuchania muzyki. Jednak nie za cenę konieczności korzystania z olbrzymiego urządzenia. Dzięki najwyższej jakości szklanemu wykończeniu powierzchni nasz moduł bezprzewodowy Acoustimass nie tylko zapewnia wysoką jakość dźwięku, ale też ukazuje się stylowo. Najkorzystniejszą w tej klasie jakość dźwięku dla głośników tego wymiaru konkretny przetwornik i technologia QuietPort.

Kolejny wyznacznik elegancji...

Krzywizna jednostki z polerowanego szkła uwydatnia się unikalnym stylem. Jednak szykowny wygląd to nie wszystko. Jednostka centralna zaspokoi wszystkie twoje potrzeby technologiczne: łączność Bluetooth® i Wi-Fi®, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę, zgodność z sygnałem video w rozdzielczości 4K, sześć wejść HDMI™ i mnóstwo innych. Steruje się nią przy użyciu pilota uniwersalnego.

Mniej wysiłku, więcej muzyki

Opracowując system rozrywki domowej Lifestyle, dużo uwagi poświęciliśmy prostocie jego obsługi. Oczywiście zapewnia on idealną jakość dźwięku kina domowego, tak pożądaną podczas oglądania filmów, telewizji i wydarzeń sportowych. Jednak jeśli chodzi o muzykę, nie musisz martwić się wyborem najkorzystniejszej technologii — możesz słuchać wszystkiego, o czym tylko marzysz. System pozwala na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z telefonu lub tabletu z zastosowaniem technologii Bluetooth. Możesz również podłączyć system do sieci Wi-Fi, żeby odtwarzać muzykę w domu bez konieczności korzystania z telefonu.

Aplikacja SoundTouch

SoundTouch, największa zaleta systemu Lifestyle, rozwija się razem z tobą. Gdy masz już jeden system SoundTouch, możesz zawsze dodać kolejne. Wszystkie ze sobą współpracują. Przechodząc z pomieszczenia do wnętrza nie musisz rezygnować z ulubionej muzyki. Gratisowa aplikacja SoundTouch zapewnia obszerniejszą kontrolę nad systemem Lifestyle — i każdym innym produktem SoundTouch — z poziomu smartfonu lub tabletu. Za jej pośrednictwem możesz wyszukiwać utwory i kontrolować muzykę w całym domu. Rozpocznij natychmiast strumieniowe przesyłanie albo użyj aplikacji do personalizacji zaprogramowanych ustawień przy użyciu ulubionej muzyki i stacji. Możesz też skorzystać z diody SoundTouch LED pilota uniwersalnego, by sprawdzić, jakie piosenki są właśnie odtwarzane. Funkcja ta przydaje się zwłaszcza, gdy przełączasz się bezpośrednio z filmu na muzykę.

Zaprojektowane z myślą o prostocie

technologia Unify pozwala na przeprowadzenie konfiguracji systemu i podłączenie urządzenia do źródeł dźwięku bez problemów dzięki wyświetlanym na ekranie komunikatom. Martwisz się uzyskaniem trafnej jakości dźwięku w swym pokoju? Niepotrzebnie. System kalibracji dźwięku ADAPTiQ pozwala przystosować głośniki do charakterystyki pomieszczenia i przedmiotów, które się w nim znajdują. W trakcie odtwarzania uzyskujesz więc najlepszą realną jakość dźwięku. Tylne głośniki i moduł basowy łączą się z systemem bezprzewodowo, co ułatwia ich rozmieszczenie.

Wejścia i wyjścia: Tylny panel jednostki
 • 1 wyjście HDMI™ z kanałem zwrotnym dźwięku (ARC)
 • 5 wejścia HDMI
 • 2 optyczne cyfrowe gniazda audio
 • 2 koncentryczne cyfrowe gniazda audio
 • 2 analogowe wejścia audio L/R
 • 1 gniazdo 3,5 mm do modułu Acoustimass
 • 1 port danych
 • 1 port wzmacniaka podczerwieni
 • 1 port ethernetowy do aktualizacji oprogramowania i systemu SoundTouch poprzez internet
 • 1 gniazdo USB wyłącznie do aktualizacji oprogramowania
Przód jednostki
 • 1 wejście HDMI
 • 1 gniazdo 3,5 mm do systemu ADAPTiQ i słuchawek
 • 1 przycisk zasilania
 • 1 przycisk źródła
 • 1 przycisk konfiguracji systemu
Zawartość opakowania:
 • Jednostka centralna:
 • 4 głośniki Jewel Cube in wall
 • Głośnik centralny Jewel Cube in wall
 • Bezprzewodowy moduł basowy Acoustimass
 • Uniwersalny pilot zdalnego sterowania
 • kabel głośników przednich
 • 2 kable głośników tylnych
 • 5 adapterów AC-2
 • 2 odbiorniki bezprzewodowe
 • pakiet słuchawkowy ADAPTiQ
 • Emiter podczerwieni
 • kabel HDMI
 • 4 baterie AA
 • Zasilacz jednostki sterującej
 • 4 przewody zasilające
 • Śrubokręt
 • Instrukcja obsługi
nieraz zadawane pytania: Czym jest system kalibracji dźwięku ADAPTiQ?

System kalibracji dźwięku ADAPTiQ to opatentowana technika firmy Bose, która dostosowuje cechy dźwięku systemu Lifestyle do rozmiaru, kształtu i umeblowania pomieszczenia. W ten sposób zapewnia najwyższą jakość sygnału audio.

W jaki sposób działa system inteligentnej integracji Unify?

Po nawiązaniu połączenia wideo między jednostką sterującą Lifestyle a telewizorem, system Unify przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawową konfigurację systemu. Podczas przyłączania części do jednostki sterującej system wyświetla na ekranie komunikaty wskazujące najlepsze opcje połączeń. Dodatkowo system potwierdza poprawne podłączenie. Przy pomocy systemu Unify można w dowolnym momencie złączyć i/albo odłączyć źródła rozrywki oraz zaprogramować pilota.


Czy za pomocą systemów Lifestyle można podnieść rozdzielczość odtwarzanych filmów?

Nie, za pomocą systemów Lifestyle nie można podnieść rozdzielczości odtwarzanych filmów.

Czy systemy Lifestyle są zgodne z obrazem w rozdzielczości 4K?

Tak, system Lifestyle obsługuje rozdzielczość 4K.

Jakie formaty dźwięku obsługują systemy Lifestyle?

Systemy Lifestyle obsługują formaty Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS i Multichannel PCM.

Czy mogę dostosowywać tony niskie i wysokie?

Tak. Niskie tony można kontrolować za pomocą przycisku basów na uniwersalnym pilocie zdalnego sterowania lub poprzez menu ustawień w aplikacji SoundTouch™. Poziom tonów niskich i wysokich, dźwięków centralnych i przestrzennych można przypasować przy pomocy uniwersalnego pilota zdalnego sterowania.

Jaki jest zasięg łącza bezprzewodowego pomiędzy konsolą a modułem Acoustimass?

Zasięg bezprzewodowy między konsolą a modułem Acoustimass wynosi około 3 metry.

Czy moduł Acoustimass można podłączyć przewodowo?

Tak. Moduł Acoustimass można podłączyć do konsoli przewodowo 3,5-mm ekranowanym przewodem audio.

Co należy uwzględnić w trakcie wyboru miejsca dla modułu Acoustimass, żeby zapewnić trafną jakość dźwięku?

Aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku, moduł Acoustimass należy umieścić na podłodze, przy tej samej ścianie co telewizor i głośnik centralny, w pobliżu gniazdka ściennego umożliwiającego podłączenie kabla zasilania. Modułu nie należy stawiać na półce ani na stole.

Czy systemy Lifestyle mają zaimplementowane technologie Bluetooth® i NFC?

Tak. Chip NFC jest zaimplementowany w jednostkę sterującą przy logo firmy Bose w górnej części konsoli.

W jaki sposób mogę sparować urządzenie Bluetooth z systemem Lifestyle przy użyciu NFC?

przy pomocy pilota (lub aplikacji SoundTouch) ustaw połączenie Bluetooth jako źródło. Upewnij się, iż funkcja NFC na urządzeniu przenośnym jest włączona. Lekko dotknij urządzenia przy logo marki Bose w górnej części jednostki sterującej, a Twoje urządzenie zostanie automatycznie sparowane.

W jaki sposób mogę sparować urządzenie Bluetooth z systemem Lifestyle bez wykorzystywania NFC?

Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk źródła Bluetooth na pilocie do momentu aż lampka zacznie migać. Upewnij się, iż Twoje urządzenie mobilne znajduje się w trybie parowania i wybierz system Lifestyle. Możesz też sparować urządzenie mobilne z systemem za pomocą aplikacji SoundTouch. W aplikacji odszukaj swój system Lifestyle w zasobniku maszyn, wybierz opcję „Eksploruj", a następnie wybierz Bluetooth. Na urządzeniu przenośnym wybierz system Lifestyle.

Czy głośniki muszą być podłączone przewodowo do konsoli?

Przedni lewe i prawe głośniki satelitarne, a także głośnik centralny muszą być przewodowe podłączone do konsoli. Tylne głośniki łączą się bezprzewodowo przy pomocy łączy bezprzewodowych. Łącza mają zasięg ok. 10 metrów (32 stóp) i łączą się za pomocą zastrzeżonego odbiornika radiowego pracującego z częstotliwością 2,4 GHZ.

Z jakich baterii korzysta pilot zdalnego sterowania?

Pilot jest zasilany 4 bateriami alkalicznymi AAA.

Czy systemy Lifestyle 650 i 600 zawierają kable i złącza?

Tak. Podłączanie i konfiguracja są proste i intuicyjne. Każdy kabel głośnika ma wyraźnie zaznaczone kolorowe złącze, usprawniające prędkie podłączenie. Co więcej, przystępne są zróżnicowane warianty adapterów i kabli, usprawniających spełnienie solidnych wymogów instalacyjnych.

Jak mogę uzyskać dostęp do muzyki w technologii SoundTouch za pomocą pilota uniwersalnego?

Dostęp do muzyki w technice SoundTouch możesz uzyskać, wybierając przycisk „SoundTouch" albo wybierając tę opcję z menu źródłowego – w podobny sposób, w jaki uzyskujesz dostęp do innych źródeł rozrywki. Z tego poziomu można wybrać jedno z zaprogramowanych ustawień lub przejrzeć listę ostatnio odtwarzanych. Po włączeniu systemu i wybraniu SoundTouch jako źródła przyciski od 1 do 6 na pilocie służą też do odtwarzania zaprogramowanych list odtwarzania.

Czy przy pomocy systemu SoundTouch mogę przesyłać do systemu Lifestyle filmy z Internetu, np. Z serwisu Netflix?

Nie, technika SoundTouch została zaprojektowana wyłącznie do obsługiwania formatów audio/muzyki. Nie odtwarza filmów z Internetu, ani tych przechowywanych na komputerze. Do tego celu należy skorzystać z sprzętów przesyłających filmy strumieniowo, takiego jak Apple TV lub Roku.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe