MATERAC LATEKSOWY HEVEA DISNEY JUNIOR GRAFFITI GIRL LUX 200x90 + PODUSZKA 45X45 GRATIS! Wyrób medyczny kl. I

MATERAC LATEKSOWY HEVEA DISNEY JUNIOR GRAFFITI GIRL LUX 200x90 + PODUSZKA 45X45 GRATIS! Wyrób medyczny kl. I


Producent/Marka: Hevea

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
lateksowy
Wymiary:
90 x 200 cm

Materace Hevea Junior to kolekcja materacy wytworzona specjalnie z myślą o dzieciach po okresie łóżeczkowym, a także młodzieży (do wagi 80 kg). Wkład materaca to jednorodny, perforowany blok lateksowy, który dzięki zaimplementowaniu niepowtarzalnych kanalików wentylacyjnych zagwarantuje genialną wentylację powietrza, co uniemożliwia poceniu się dziecka i czyni środowisko wolne od pleśni, grzybów i roztoczy.
Antyalergiczne środowisko produkowane poprzez lateks oraz w całości antyalergiczne materiały wykorzystane do produkcji pokrowców stawia materace lateksowe Hevea JUNIOR na czołowym miejscu materacy dedykowanych dla alergików, astmatyków i dzieci cierpiących na schorzenia związane z obecnością alergenów. POKROWIEC GRAFFITI GIRL
tkanina pokrowca produkowana jest na bazie oddychających włókien poliestrowych, które posiadają jedwabisty i miękki chwyt. Pokrowiec nawet przy wielokrotnym praniu zachowuje swoje pierwotne cechy higieniczne i wizualne. Cechuje go pokaźna odporność na uszkodzenia. Jest pikowany 300-gramową antyalergiczną, klimatyzowaną włókniną, która ma atest EkoTex kanon 100.
Pokrowiec jest zdejmowany i rozpinany z 3 stron, co upraszcza utrzymanie właściwej higieny towaru. Pranie jest zalecane w temperaturze do 60 poziomów. Pokrowiec ma unikalny wygląd w formie napisów, z kolekcji Mickey z katalogu The Walt Disney Company, wzór graficzny przeznaczony dla dziewczynek. Wszystkie materiały mają atesty:
EKOTEX kanon 100
EURO-LATEX ECO kanon

BEZPIECZNY DLA DZIECKA
BEZPIECZNY DLA NIEMOWLĄT
przychylnY CZŁOWIEKOWI

Wysokość materaca około 13 cm
Waga materaca ok 14 kg
Zdejmowany pokrowiec (suwak z 3 stron)
Można go prać w temp do 60C delikatnymi detergentami.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Meble