Microsoft Windows 10 professional polska wersja językowa! / szybka wysyłka na e-mail / faktura vat / 32-64bit / wyprzedaż

Microsoft Windows 10 professional polska wersja językowa! / szybka wysyłka na e-mail / faktura vat / 32-64bit / wyprzedaż


Producent/Marka: Microsoft
produkt wystawiono w 16 sklepach

ceny od 90,88 zł do 279,00 zł

Oferty: 16

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Wersja:
Windows 10

O NAS

Potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów i najwyższych standardów obsługi klienta, jest przyznany nam certyfikat Top-producent. Dokument przyznawany jest firmom, zgłaszanym do konkursu przez ich zadowolonych klientów. Atest Top-producent to namacalne potwierdzenie naszych kwalifikacji i profesjonalizmu, widocznego w codziennym działaniu. Dziękujemy, iż zostaliśmy docenieni. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. To jest dla nas znak, iż każdy dzień naszej pracy przynosi efekty w postaci zadowolonych Klientów.

zagwarantujemy legalność pochodzenia licencji

Sprzedajemy użytkowane oprogramowanie zgodnie z przepisami prawa.

• Pierwotne wprowadzenie oprogramowania do obrotu nastąpiło na obszarze Unii Europejskiej za zgodą osoby, której przysługują prawa autorskie (w postaci fizycznego nośnika danych albo poprzez udostępnienie w Internecie).
• Udzielenie licencji na oprogramowanie nastąpiło jako świadczenie wzajemne w zamian za wniesienie opłaty, umożliwiającej posiadaczowi praw osiągnięcie rekompensaty odpowiadającej wartości gospodarczej kopii oprogramowania.

• Licencja przewiduje nieograniczone w czasie korzystanie z oprogramowania.

• Nasi dostawcy zapewniają, iż pierwotny licencjobiorca i każdy następny usunął swoje kopie programu w czasie odsprzedaży.

• Potwierdzamy iż zostały spełnione wszystkie warunki zbycia oprogramowania.

• Licencje są przekazywane zgodnie z obowiązującą dyrektywą 2009/24 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych, i ze wszystkimi innymi obowiązującymi przepisami prawa. Przeniesienie licencji jest akredytowane poprzez kilka orzeczeń sądowych oraz według wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który ostatecznie odpowiedział na pytanie dotyczące niepewności prawnej przeniesienia licencji na rzecz wszystkich klientów, którzy mogą wreszcie czerpać korzyści z niższych cen.


System Windows 10 Professional pomoże Ci odnosić sukcesy. Zyskasz szybsze uruchamianie, znajome,zwiększone menu Start oraz świetne, świeże sposoby realizacji zadań choćby na wielu urządzeniach.

W Windows 10 Professional pokochasznowoczesne funkcje, takie jak całkiem nowa przeglądarka zaprojektowana do działania w Internecie i Cortana — osobista asystentka, która pomoże Ci w codziennych zmaganiach.

System Windows 10 Professional to właściwy system do prowadzenia biznesu

Dzieki, Windows 10 Professional połączysz się ze swoją domeną. Możesz podłączyć się do swej domeny biznesowej lub szkolnej, albo Azure Active Directory, żeby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych zasobów.

Windows 10 Professional ulepszone szyfrowanie. Uzyskaj dodatkowe bezpieczeństwo dzięki funkcji BitLocker, wspomagając ochronę swych informacji dzięki szyfrowaniu i zarządzaniu zabezpieczeniami.

Zdalne logowanie w systemie Windows 10 Professional. System Windows 10 Professional umożliwia logowanie się przy pomocy Zdalnego pulpitu, w celu rejestracji i użytkowania komputera Pro PC zarówno w domu, jak i w drodze.

Maszyny wirtualne w Windows 10 Professional. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne przy pomocy funkcji Hyper-V, dzięki czemu realne jest uruchamianie więcej niżeli jednego systemu operacyjnego jednocześnie na tym samym komputerze osobistym.

Poznaj Twoje aplikacje w Sklepie, dzieki systemowi Windows 10 Professional . System Windows 10 Professional pozwala utworzyć własną prywatną sekcję aplikacji w Sklepie Windows, w celu komfortowego dostępu do aplikacji firmowych.

Windows 10 Professional on po prostu działa

System Windows 10 Professional łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając genialne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają ekspresowo uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 Professional ma także więcej aniżeli kiedykolwiek zastosowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.

System Windows 10 Professional to wielozadaniowość

Wielozadaniowość w systemie Windows 10 Professional jako proces główny ze zdolnością do szybkiego przerzucenia na ekranie czterech części równocześnie. Na ekranie jest coraz ciaśniej? Twórz wirtualne pulpity, żeby uzyskać więcej przestrzeni i pracować właśnie z tymi elementami, których Ci trzeba. W dodatku wszystkie powiadomienia i najważniejsze ustawienia są gromadzone na jednym, nietrudnym do dosięgnięcia ekranie.

Microsoft Edge nowa przeglądarka w systemie Windows 10 Professional

Jest to całkowicie nowa oglądarka w systemie Windows 10 Professional, zaprojektowana, by ułatwić pracę w sieci. Wpisuj odręcznie lub używaj klawiatury bezpośrednio na stronach internetowych, dzieląc się swymi adjustacjami z innymi osobami. Polubisz widok do czytania bez części odwracających uwagę. Przystępny jest w dodatku ulepszony pasek adresu, pomagający szybciej realizować wyszukiwanie.

Continuum w Windows 10 Professional

najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 Professional optymalizuje doświadczenie dla Twoich działań i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do nietrudnego nawigowania, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszych do największych wyświetlaczy

unikalnie Twój system Windows 10 Professional

Urządzenie pracujące pod kontrolą systemu Windows 10 Professional rozpoznaje użytkownika i zatwierdza jego obecność na rzeczywiście osobiste sposoby. Dzięki Windows Hello urządzenie włączy się i pozdrowi, używając imienia rozpoznanego użytkownika, płynnie przeprowadzi przez logowanie i uwolni od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła

Gry i Xbox obsługiwane w systemie Windows 10 Professional

Graj w gry z konsoli Xbox One na komputerze osobistym w najnowszym systemie Windows 10 Professional, notebookie lub tablecie obsługiwanym poprzez system Windows 10 Professional. Wykorzystuj funkcję Game DVR do rejestrowania największych heroicznych ruchów i przesyłaj je prędko do swych przyjaciół, bez opuszczania gry

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Oprogramowanie