Miele CM7500

Miele CM7500


Producent/Marka: Miele
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Moc:
1500 W
Pojemność:
2.2 l
Rodzaj ekspresu:
ciśnieniowy
Rodzaj kawy:
mielona, ziarna

Wolnostojący ekspres do kawy. Ekspres na kawę ziarnistą. Doskonała pianka z mleka dla przysmaków kawowych - Cappuccinatore. Wyśmienite rezultaty i energiczny zapach kawy - AromaticSystem. W pełni automatyczna perfekcja - OneTouch for Two.

Podgrzane filiżanki pod ręką – podgrzewana półka na filiżanki. OneTouch i OneTouch for Two. Podwójna przyjemność picia kawy. Wszystkie ekspresy do kawy z systemem mielenia ziaren oprócz znanej już funkcji OneTouch dysponują nową funkcją OneTouch for Two.

Ta funkcja umożliwia równoczesne przyrządzenie dwóch pysznych kaw za jednym naciśnięciem przycisku. Każdy program zostaje uruchomiony samoczynnie. Dzięki skróceniu czasu przyrządzania pozostaje więcej czasu na wspólne delektowanie się kawą.

Blokada uruchomienia. Jedynie za jednym naciśnięciem przycisku. Blokadę uruchomienia można ustawić na urządzeniu za jednym dotknięciem palca. Dzięki temu jest ono chronione przed niezamierzonym włączeniem, np.

przez dzieci. Tryb ekonomiczny. Naprawdę energooszczędnie. By zachować w miarę niskie zużycie energii, w trybie ekonomicznym ekspres do kawy nagrzewa się dopiero bezpośrednio przed pierwszym wydaniem napoju.

Tryb ekonomiczny jest realny do wybrania jako opcjonalna funkcja i na życzenie może zostać włączony albo wyłączony przez ustawienia podstawowe. Niski poziom hałasu. Przyjemna cisza. Ekspresy do kawy Miele o niskim poziomie hałasu mielą kawę wyjątkowo cicho i za każdym razem rewelacyjne efekty.

Pojemnik na kawę mieloną. Możliwość przygotowania napoju także z kawy mielonej. Poza pojemnikiem na ziarna kawy ekspresy do kawy Miele z systemem mielenia ziaren dysponują dodatkowym zasobnikiem na kawę mieloną.

Tutaj można przyrządzić inny napój z porcji uprzednio zmielonej kawy. Funkcja dzbanka kawy i herbaty. Przyrządzanie kilku filiżanek po kolei. Posiadają Państwo gości? Za jednym naciśnięciem przycisku ekspres CM7 może przygotować do 8 filiżanek kawy lub herbaty jedna po drugiej, napełniając podstawiony dzbanek.

CupSensor. Samoczynne dostosowanie wylotu centralnego. CupSensor usprawnia obsługę ekspresu do kawy Miele. To postępowe rozwiązanie rozpoznaje wysokość filiżanki i przestawia wylot centralny w trafnyą pozycję na wysokości między 8 i 16 cm.

Dzięki zachowaniu doskonałego odstępu unika się rozprysków, a także uzyskuje się doskonałą temperaturę kawy i słuszną piankę. Po wydaniu mleka wylot centralny przesuwa się o 1 cm do góry, aby uniknąć zabrudzenia.

BrilliantLight. Kawa zawsze na widoku. Zawsze najlepszy widok na Państwa kawę - to może jedynie BrilliantLight. Łagodne oświetlenie LED zadba o stworzenie przyjemnej atmosfery w trakcie parzenia kawy. Doskonałym uzupełnieniem najwyższej klasy designu wszelkich ekspresów do kawy jest funkcja BrilliantLight, która czyni degustację kawy jeszcze ładniejszą.

Podgrzewanie filiżanek. Rewelacyjnie podgrzane filiżanki i kubki. Zintegrowana podgrzewana płyta do filiżanek w wybranych ekspresach wolno stojących Miele proponuje szczególny komfort: Podgrzane filiżanki są w każdej chwili gotowe do użycia.

Ponieważ tylko kawa o właściwej temperaturze gwarantuje optymalną przyjemność smaku. Dopiero wtedy może się rozwinąć zapach i utworzyć cudowna pianka. W dodatku płyta do podgrzewania filiżanek nie tylko należycie wygląda, lecz jest również łatwa w czyszczeniu.

Funkcja czasu. Sprężyste korzystanie z urządzenia. Włączanie i wyłączanie ekspresu do kawy można indywidualnie zaprogramować. Dzięki czemu pierwszą kawę można zrobić z samego rana, ponieważ urządzenie włączy się automatycznie, po czym wieczorem samodzielnie się wyłączy.

Ze względu na oszczędzanie energii ekspres do kawy może się automatycznie wyłączyć po dłuższym nieużywaniu. Tryb ekspercki. Prędkie dostosowanie do preferencji smakowych. W zależności od preferencji smakowych można spontanicznie dopasować atrybuty przyrządzania: Mielona ilość kawy i liczba wody w trybie eksperckim mogą zostać ustawione jeszcze podczas trwania cyklu.

dzięki czemu można w zależności od preferencji smakowych zaoferować za każdym razem wspaniałą kawę także swoim gościom. C Touch. Nietrudna obsługa dotykowa. Przy wszystkich zaletach, jakie proponuje CM7, jest on nietrudny i instynktowny w obsłudze.

Troszczy się o to na ogół wygodny wyświetlacz C-Touch z czytelnymi komunikatami tekstowymi. Kilka naciśnięć starczy, by wybrać swój ulubiony napój i ew. Ustawienia. W sytuacji niektórych funkcji wystarczy nawet pojedyncze dotknięcie.

Dzięki widocznym, białym napisom na czarnym tle, wyświetlacz jest niezwykle poprawnie czytelny i zarazem dyskretny. AutoDescale. Samoczynne odkamienianie. Ekspresu CM7500 nie trzeba odkamieniać, ponieważ robi to samodzielnie.

opatentowany wynalazek Miele: Ekspres CM7500 odkamienia się samodzielnie z jednego wkładu, znajdującego się z tyłu urządzenia. Codziennie o wybranej porze. Dzięki czemu nie mogą się utworzyć konkretnie przywarte osady kamienia.

Wkład wystarcza na około rok; wymiana jest bardz..

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Der neue Stand-Kaffeevollautomat CM7 | Miele

    Miele präsentierte auf der IFA 2015 den neuen Stand-Kaffeevollautomaten CM7 - dieser überzeugt durch seine Zubereitungsvielfalt von Tee- UND Kaffeespezialitäten sowie der automatischen Entkaltun...

  • Miele CM 7500 обзор кофемашины

    Miele CM 7500 обзор кофемашины.

  • Miele CM 7500 Kaffeevollautomat Testbericht

    Miele CM auf Amazon kaufen: http://www.amzn.to/1T37v6y Ich habe gerade einen Miele CM Vollautomaten zugeschickt bekommen. Der Miele CM 7500 Test im Blog: http://www.coffeeness.de/miele-...

Sprawdź przedmioty w kategorii Ekspresy do kawy