Mop okrągły clean twist marki Leifheit

Mop okrągły clean twist marki Leifheit


Producent/Marka: LEIFHEIT
produkt wystawiono w 3 sklepach

ceny od 126,00 zł do 195,00 zł

Oferty: 3

Opinie: brak, dodaj


komplet Clean Twist Mop to jedyny na rynku pakiet z mopem, w którym wykorzystano innowacyjny, opatentowany system wyciskania umieszczony w drążku oraz system Click. Bezprecedensowe rozwiązanie od eksperta do spraw sprzątania - Leifheit.

W skład zestawu Clean Twist Mop wchodzą: uniwersalne wiadro 20 l pasujące do wszystkich mopów i systemów wyciskania Leifheit, mop z wymienną nakładką z mikrofibry oraz zastrzeżony system odwirowujący.

komplet Clean Twist Mop został produkowany po to, aby ułatwić codzienną pracę. Mop rewelacyjnie pasuje do czyszczenia delikatnych powierzchni. Nakładki są wymienne i nadają się do prania w pralce. Pozwala to na utrzymanie nakładek w czystości bez konieczności ich częstego kupowania.

Dzięki zastrzeżonej technologii ręcznego odwirowania pakiet zezwala na delikatne mycie wrażliwych powierzchni bez schylania i brudnych rąk. System Click pozwala na użycie jednego drążka do wielu zadań dzięki czemu,pasuje on do innych akcesoriów Leifheit (szczotek, ściągaczek, myjek do szyb i kafelków itp.).

Obrotowy mechanizm wyciskania zamontowany w drążku łatwe odwirowanie wody i nieczystości z mopa. Jak działa oryginalny system odwirowujący w drążku zaimplementowany w Clean Twist Mop? Nacisk na drążek uruchamia rotację, którą można w dowolnej chwili zatrzymać, a tym samym kontrolować wilgotność nakładki w zależności od potrzeb.

Do mopa Clean Twist Mop dostępna jest wymienna, chłonna nakładka z mikrofibry. Pakiet objęty jest 3-letnią gwarancją.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Mopy