Morphy Richards 104402

Morphy Richards 104402


Producent/Marka: Morphy Richards
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


OFERTA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY producenta MORPHY RICHARDS - NIE CZEKAJ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO, WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Nowość! Oryginalność w połączeniu z tradycją i bezawaryjną funkcjonalnością to nowa sugestia marki Morphy Richards zamknięta w nowej kolekcji czajników i tosterów z serii Evoke.

Specjalnie dla tych Klientów, którzy poszukują gustownego oraz designerskiego czajnika, żeby odświeżyć wnętrze swojej kuchni. Oryginalny zarys czajnika to połączenie stylu retro z progresywnym wzornictwem, które wpasuje się do wnętrza każdej kuchni dodając jej niezwykłego charakteru.

komfortowa rączka i bezprzewodowa podstawa obrotowa usprawniają korzystanie z czajnika. Stworzony jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która zapewnia jego długą żywotność. Oryginalny wskaźnik sygnalizuje o stopniu zapełnienia wodą w czajniku.

Wyjmowany i prosty w myciu antyosadowy filtr sprawi, że woda zostanie świetnie oczyszczona, a każdy gorący napój będzie w smaku niezwykle korzystny. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody.firma Morphy Richards produkuje minimalne urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i funkcjonalnym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną umożliwiają oszczędność czasu, a także odciążenie z powszednich obowiązków.

producent pochodzi z pokaźnej Brytanii, gdzie jest bardzo modna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej produkt.dane technologiczne:- pojemność czajnika: 1,5 l- Moc 2,2 kW- Materiał – wysokiej jakości stal nierdzewna- Bezprzewodowa podstawa obrotowa- Ukryty cieplny- Zabezpieczenie przed przegrzaniem- Wyjmowany filtr antyosadowy- gromadzi schowek przewodu- Podświetlany przycisk on/off- Filtr antywapienny- Wskaźnik poziomu wodyProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały błyskawicznie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Czajniki