Internetowy pasaż handlowy

Compact kettle 47cm grill węglowy  marki Weber

Compact kettle 47cm grill węglowy marki Weber


Producent/Marka: Weber
produkt wystawiono w 1 sklepie

Compact Kettle 47 cm


Masz już dość tradycyjnych, tańszych grillów, które tak naprawdę musisz wymieniać co sezon i w rzeczywistości wydajesz znacznie więcej pieniędzy aniżeli planowałeś? Zatem doskonałym rozwiązaniem stanie się dla ciebie grill Weber Compact Kettle 47 cm. Jest on nadzwyczajnym rozwiązaniem dla każdego początkującego, przyszłego mistrza kuchni na świeżym powietrzu. Spory kocioł i pokrywę, które pozwalają na grillowanie w sposób bezpośredni, jak i pośredni. Ten drugi wymaga nieco nauki i cierpliwości, lecz jest jedną z najzdrowszych metod grillowania.

W pokrywie, jak i w kotle znajdują się otwory wentylacyjne, niezbędne podczas grillowania pośredniego, jak na dodatek do wygaszenia grilla. Posiada także dwie rączki usztywnione włóknem szklanym, które chroni twoje dłonie przed poparzeniem się. Jest to jeden z najkorzystniejszych grillów, które ułatwiają start w skomplikowanej sztuce grillowania na wyższym poziomie konwencjonalna kiełbaska. Spodnia taca na popiół ułatwia w obszernym stopniu jego czyszczenie i zabezpiecza przed spadaniem popiołu na trawnik.

produkt świetny jednocześnie dla nowicjuszy, jak i lubiących dobrą jakość w niskiej cenie. Firma Weber zadbała, aby każdy składnik urządzenia był wytrzymały i zadowolił każdego użytkownika.parametry:

-dwa uchwytu z duroplastu wzmocnionego włóknem szklanym

-dodatkowa osłona z grubego aluminium zabezpieczającą przed nagrzaniem uchwytu

-pokrywa i kocioł pokryte emalia porcelanowaną

-uchwyt do odwieszania pokrywy

-chromowany ruszt grilla

-zasuwa wentylująca i taca z aluminium do wyłapywania popiołu

-wytrzymałe, a także niepodatne na czynniki atmosferyczne koła

-kociołek do precyzyjnego odmierzania ilości brykietów

-ograniczony 10 letni program gwarancji

wymiary: wys:82cm szer:48cm gł:53cm

Waga: 6kg

Oferty

Grille Weber - Oficjalny Sklep

23499 20171004150920
399,00 zł
przejdź