Internetowy pasaż handlowy

Weber Performer original gbs 57cm grill węglowy

Weber Performer original gbs 57cm grill węglowy


Producent/Marka: Weber
produkt wystawiono w 1 sklepie

Performer® Original GBS® 57cm

G rillowanie powinno kojarzyć się tylko z przyjemnością i relaksem. Warto więc sobie ułatwić realizowanie pewnych czynności, które są konieczne dla uzyskania nadzwyczajnych potraw z rusztu. Postaw więc na wysoce innowacyjny i zaawansowany Performer® Original GBS® 57cm, którego celem jest właśnie uprzyjemnienie grillowania!

najmocniej nielubianymi czynnościami są przecież czyszczenie grilla, kontrolowanie, czy potrawy są już gotowe, aby się nie spaliły, usuwanie popiołu itd. Na wszystkie te aspekty producent zwrócił uwagę i na skutek czego mamy do czynienia z grillem, umożlwiającym rozwiązanie tych problemów. Pokrywa, a także palenisko zostały powleczone czarną emalią, gwarantują termoizolację. Powiększa to bezpieczeństwo użytkowników, jak i pozwala na szybsze przygotowywanie dań. Poza tym, specjalny system dostosowywania temperatury pozwala nam obserwować na bieżąco stan grillowanych dań.

Z kolei system usuwania popiołu to uzupełniające udogodnienie, czyniące korzystanie z tego urządzenia jeszcze przyjemniejszym. To grill na wózku, dlatego możesz go dowolnie przestawiać, ustawiać w dogodnym miejscu.

parametry:

-składany blat z powierzchnią pokrytą trwałą warstwą ochronną

-zrównoważony wózek grillowy: lakierowana osłona, dwa obszerne koła i dwa koła ruchome z blokadą

-System One-Touch® ze stali szlachetnej: proste eliminowanie popiołu i regulację temperatury bez konieczności uciążliwego przestawiania rusztu grilla

-Uchwyt pokrywy Tuck-Away: w celu odkładania pokrywy

-10 lat gwarancji na pokrywę i kocioł

-Uchwyt pokrywy z izolacją cieplną

-Kocioł i pokrywa pokryte emalią porcelanową

-Termometr zintegrowany w pokrywie

-gromadzi ruszt grillowy GBS wraz z wkładem rusztu grillowego

-srebrny, stabilny wózek grillowy

-kolor: czarny

Oferty

Grille Weber - Oficjalny Sklep

23499 20171004150920
1 799,00 zł
przejdź