Internetowy pasaż handlowy

Performer Premium GBS 57cm grill węglowy Weber

Performer Premium GBS 57cm grill węglowy Weber


Producent/Marka: Weber
produkt wystawiono w 1 sklepie

Performer® Premium GBS® 57cm

zaawansowany technicznie Performer® Premium GBS® 57cm to wyrób o walorach elitarnych, który czyni grillowanie jeszcze bardziej miłym. Jeśli marzysz o tym, by grill, który wybierzesz był nieskomplikowany w obsłudze, miał dopełniające funkcje upraszczające jego bezproblemowe używanie, zapewniał możliwość prędkiego i bezpiecznego przygotowywania potraw – ta sugestia jest właśnie dla ciebie!
Dzięki systemowi czyszczenia, który jest wbudowany w tę konstrukcję, nie musisz wymiatać i usuwać popiołu. To samo się robi! Takie udogodnienia powodują, iż grillowanie zyskuje nową jakość. Dzięki takiemu sprzętowi, przyjęcia w gronie rodziny czy przyjaciół, wydawane w ogrodzie, staną się jeszcze bardzie przyjemne. Gospodarz może się skoncentrować na gościach, zamiast na kontrolowaniu potraw położonych na grillu.
Zadbano o to, aby maksymalnie ułatwić przygotowywanie dań. Stąd spora powierzchnia rusztu, ale też dogodny blat roboczy i pojemnik na zapas brykietu. Progresywny design i wykonanie ze specjalnie dostosowanych materiałów, bezpiecznych, niepodatnych na uszkodzenia i eleganckich, nadaje mu nowego wyrazu.

cechy:

-uchwyt na pokrywę Tuck-Away: zezwala na komfortowe odłożenie pokrywy

-poręczny termometr wbudowany w pokrywę: nadzwyczajny do kontroli temperatury w kotle, jak jeszcze grillowanych towarów

-elektroniczny timer z wyświetlaczem LCD

-spory blat roboczy se stali odporny na ciepło i izolowany uchwyt do wywietrznika powietrza: gwarantują bezpieczną pracę przy grillu

-One-Touch® system ze stali rdzoodpornej: usprawnia wyciąganie popiołu, służy jeszcze do regulowania temperatury bez uciążliwego przestawiania rusztu

-jednostajny konstrukcjia grilla z dwoma znacznymi kółkami, a także dwoma mniejszymi z hamulcem. Wózek ten proponuje nam komfortową wysokość podczas pracy równocześnie przy grillu, jak i przy stoliku bocznym.

-Ruszt GBS® z otwieranymi bokami: usprawnia dołożenie brykietu

-wielka powierzchnia robocza: nadzwyczajna do przygotowania grillowanych potraw

-pojemnik do przechowywania brykietu, otwierany z boku: broni brykiet przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi

-2 kosze na węgiel Char-Basket: wspaniałe do grillowania metodą pośrednią

-dozownik brykietu: pozwala starannie odmierzyć jego liczba

rozmiary:(wys/szer/gł)112x118,5x75

Waga: 31kg

Oferty

Grille Weber - Oficjalny Sklep

23499 20171004150920
2 199,00 zł
przejdź