Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
Magiczny FOTOKUBEK ZE ZDJĘCIEM czarny środek czerwony

Magiczny FOTOKUBEK ZE ZDJĘCIEM czarny środek czerwony


Producent/Marka:

Magiczny KUBEK ZE ZDJĘCIEM CZARNO-CZERWONY to fotokubek, który po nalaniu do niego gorącego napoju odsłania zdjęcie (czarny lakier znika).
Na nierozgrzanym kubku zdjęcie jest ledwo widoczne, po ogrzaniu ścianek kubka odsłania się ono pełnią odcieni.
Kubek jest na zewnątrz jest w odcieniu czarnym natomiast środek jest w czerwonym kolorze.

Oferta dotyczy wykonania kubka ze zdjęciem. Zdjęcie, grafikę, tekst przesyłają Państwo mailem, ja zapewniam kubek zgodny z nazwą towaru w tytule oferty. Przed wykonaniem kubka przesyłamy projekt do akceptacji.
Nadruk na kubku wykonywany jest metodą termosublimacji, jest trwały i odporny na płyny do naczyń, rozpuszczalniki oraz na zadrapania.
Maksymalne rozmiary fotografie to 20 cm szerokość i 9,5 cm wysokość (przy rozdzielczości 300 DPI). Nie wiesz jak przygotować zdjęcie, napisz lub zadzwoń – doradzę.
Kubki nie nadają się do mycia w zmywarce, po kilkunastu umyciach w zmywarce odcienie bledną- jest to jedyna opcja zniszczenia nadruku na kubku.
barwy, barwa, nasycenie mogą nieznacznie różnić się od przysłanych fotografii, zdjęcie na kubku może być ciemniejsze niżeli przesłane zdjęcie.
W odpowiedzi na maila o dokonanym zakupie proszę przesłać zdjęcie.
W razie pytań proszę o informację z numerem telefonu zadaj pytanie niewątpliwie oddzwonię. Czas realizacji zamówienia do 3 dni od otrzymania fotografie.
wymiary kubka:
Wysokość 9,5 cm
Średnica 8cm
objętość: ok. 300 ml Zdjęcie (fotografie) można też umieścić w jednej z ramek znajdujących się poniżej. Można dodać lub zmienić napis na ramce.
sprawdź pozostałe ramki do kubków
WZÓR - M1

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)