Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
BIO OIL 200ml Olejek do ciała

BIO OIL 200ml Olejek do ciała


Producent/Marka: Bio-Oil

- Bio-Oil
- pojemność 200 ml
- opakowanie nie zafoliowane

Bio Oil to preparat, który posiada aż cztery olejki roślinne: z nagietka, lawendowy, rozmarynowy i rumiankowy. Każdy z nich nie tylko uniemożliwia powstawaniu rozstępów, lecz także spłyca już istniejące. W dodatku wszystkie olejki ograniczają blizny potrądzikowe i blizny pooperacyjne, jednakowo jak pozostałe komponenty preparatu - witaminy A i E. Poznaj wszystkie atrybuty pielęgnacyjne olejków roślinnych i witamin młodości.

Bio Oil to modny preparat na rozstępy i nie tylko potrądzikowe blizny, którego działanie wynika z atrybuty ekstraktów roślinnych. Olejki roślinne skutecznie przywracają równowagę hydrolipidową skóry i wyrównują koloryt skóry. Pamiętaj, iż pielęgnacja skóry olejkami jest produktywna jedynie wtedy, gdy jest staranna i systematyczna.

Jak działają jego elementy:

- olejek z nagietka ma cechy regeneracyjne, w związku z tym pomaga uszkodzonej skórze generować świeże komórki. Polepsza także ukrwienie skóry i łagodzi stany zapalne, a tym samym przyśpiesza gojenie się ran i wygładza skórę pokrytą obszerniejszymi bliznami, np. Pooperacyjnymi.
- olejek lawendowy przyspiesza proces gojenia się świeżych rozstępów w odcieniu czerwonym i różowym. Zniża także ryzyko powstania nowych rozstępów, w związku z tym poleca się go wyjątkowo kobietom w ciąży. Na dodatek olejek obniża widoczność i uniemożliwia powstawaniu blizn potrądzikowych.
- olejek rozmarynowy rozjaśnia blizny, dlatego wykorzystuje się go w celu łagodzeniu zmian trądzikowych i leczenia nowo powstałych rozstępów. Olejek rozmarynowy ma niemało atrybuty prozdrowotnych i pielęgnacyjnych, jednak nie mogą go stosować kobiety w ciąży, osoby cierpiące na nadwrażliwość skóry, uczulone na rozmaryn, a także dzieci poniżej 12. Roku życia. Jednak jego zawartość w preparacie Bio oil jest na tyle drobna i nieszkodliwa, że może on być asygnowany dla kobiety w ciąży.
- olejek rumiankowy rozjaśnia blizny i rozstępy oraz łagodzi i eliminuje obrzęki.

Dla jakiej cery są asygnowane olejki roślinne?
Olejki roślinne są przeznaczone na ogół dla skóry suchej i odwodnionej. Z powodzeniem mogą z nich korzystać także posiadaczki cery dojrzałej i starzejącej się.

Witamina E zmniejsza widoczność blizn

Witamina E, potocznie nazywana "witaminą młodości", jest przeciwutleniaczem, który broni skórę przed działaniem wolnych rodników, a tym samym uniemożliwia wszelkim uszkodzeniom komórek skóry. Dzięki czemu uszkodzona tkanka szybciej się goi, dlatego olejek zawierający witaminę E nie tylko efektywnie zniży szerokość i głębokość istniejących rozstępów, ale także zapobiegnie pojawieniu się nowych blizn.

Witamina A rozjaśnia rozstępy

Witamina A niszczy wolne rodniki, stymuluje do produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Ponadto rozjaśnia skórę (w tym istniejące blizny i rozstępy), a także wzmacnia strukturę rogową skóry, dzięki czemu jest ona bardziej niepodatna na rozciąganie, a co za tym idzie - na powstawanie rozstępów.
Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Aktualizacja: Zimowa Pielęgnacja ciała ( Bio oil, Ziaja)

    INSTAGRAM:https://instagram.com/skintherapy22/ FACEBOOk:https: https://www.facebook.com/SkinTherapy22/ Współpraca/Cooperation: skintherapy22@o2.pl ...

  • Projekt DENKO Kwiecień 2018

    INSTAGRAM:https://instagram.com/skintherapy22/ FACEBOOk:https: https://www.facebook.com/SkinTherapy22/ Współpraca/Cooperation: skintherapy22@o2.pl ...

  • ❤Bio Oil❤Moja opinia❤| liveinspired

    Hejka ! Mam dla Was dziś filmik , w którym przedstawie Wam moją opinie o produkcie Bio Oil. Sami zobaczcie ! :)