Natec Torba do laptopa setter nto-1446 (15,6"; kolor czarny)

Natec Torba do laptopa setter nto-1446 (15,6"; kolor czarny)


Producent/Marka: Natec
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kolor:
czarny
Rodzaj:
torba
Rozmiar:
15.6 "

STYLOWA I komfortowA Natec Setter to torba zaprojektowana tak, by zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo przenoszonego sprzętu i zapewnić trafną przestrzeń na akcesoria elektroniczne i biurowe.

stworzona z wytrzymałego materiału z wypełnieniem z grubej pianki z dodatkową, zastosowaną usztywniającą ramą, dedykowana jest do przenoszenia laptopów o przekątnej maksymalnie 15.6. W tradycyjnym stylu i odcieniu, znakomicie stanie na wysokości zadania w codziennych podróżach do pracy albo w delegacji BEZPIECZNA I WYTRZYMAŁA W komorze głównej, mającej ramę amortyzującą, a także dwa paski mocujące, można przenosić laptopa bez obawy o jego zniszczenie.

Dzięki tym zabezpieczeniom, nawet w przypadku upadku torby, wszelkie wstrząsy zostaną złagodzone. Komora ta na dodatek cztery mniejsze kieszonki na peryferia i akcesoria, a także jedną wyściełaną miękkim materiałem przegrodę na tablet.

Dla ochrony przed kradzieżą sprzętu, do zamków komory głównej można przymocować kłódkę. PAKOWNA I WIELOFUNKCYJNA Z przodu torby Natec Setter umieszczono dużą kieszeń z licznymi przegródkami na wizytówki, odpinanym uchwytem na klucz, organizerem na akcesoria biurowe oraz zamykaną na rzep i usztywnianą kieszonką, w której bezpiecznie przechowamy telefon.

na dodatek na froncie znajduje się mniejsza, zapinana na zamek kieszonka na drobniejsze rzeczy. Z tyłu torby Natec Setter dodano węższą komorę z przegrodą, perfekcyjnie sprawdzającą się w roli aktówki na dokumenty i bezpieczną kieszeń na przenoszenie cennych przedmiotów.

komfortowA I użytecznA Dla ułatwienia podróżowania, torba Natec Setter wygodny pasek do mocowania na walizkach, odpinany dostosowywany pasek na ramię z funkcjonalną gąbką gwarantująca komfort noszenia oraz wygodną, usztywnianą, ale pokrytą miękkim, miłym materiałem rączkę.

Gumowe nóżki na spodzie ponadto chronią torbę Natec Setter przed wilgocią, a także stabilne postawienie jej na ziemi.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy