outdoor +7 - 10 kg marki Royal canin

outdoor +7 - 10 kg marki Royal canin


Producent/Marka: Royal Canin

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
mokre
Smak:
jagnięcina
Wielkość opakowania:
10 kg

Koty wychodzące niejednokrotnie pozostają aktywne nawet w zaawansowanym wieku. Jednakże od 7 roku życia pojawiają się u nich pierwsze objawy procesów starzenia. By nie towarzyszył im spadek aktywności i witalności warto użyć karmę opracowaną z myślą o zaspokojeniu takich potrzeb – Royal Canin Outdoor 7+.

Specjalnie opracowany skład o podwyższonej zawartości kalorii dostarcza do organizmu kota odpowiednią liczba energii, aby ten mógł nieustannie beztrosko eksplorować świat – równocześnie w mieście, jak i na wsi.

Pomocne są przy tym także kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA, które prawidłowo wpływają na kondycję stawów i kości. Od 7 roku życia dla kotów życie dopiero się początkuje: w szczególności aktywne koty wykazują wzmożone zainteresowanie otaczającym je światem.

Warto zadbać o to, żeby nic nie stało im ku temu na przeszkodzie – ani z punktu widzenia zdrowia wewnętrznego, jak i ewentualnych ograniczeń zewnętrznych. Royal Canin Outdoor 7+ w skrócie: Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa dla kotów od 7 roku życia Aktywność i wolność Specjalna receptura wspiera starzejące się, aktywne koty, pomaga ich zachować prawidłową kondycję i dostarcza im potrzebną ilość energii.

Specjalne krokiety Krokiety te są proste do gryzienia, a mimo to wzmacnia mięśnie. Dobra kondycja choćby w późniejszym wieku: karma wspiera witalność w okresie pojawiania się pierwszych objawów cyklu starzenia Wspomaga aktywność: podwyższona zawartość kalorii dla kotów żyjących w miastach i na wsi Pomaga utrzymać zdrowie stawów: mieści kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA Specjalny kompleks: z polifenolami z zielonej herbaty i witaminą C Zdrowie układu moczowego: specjalnie dostosowany poziom fosforu pomaga utrzymać zdrowie układu moczowego pewność jakości Royal Canin Wszystkie produkty producenta Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować trafną jakość karm, które spełnią indywidualne zapotrzebowania żywieniowe Twojego kota i będą stosownie przypasowane do jego stylu życia.

Oznacza to, iż podając swojemu kotu karmę Royal Canin Outdoor 7+, zapewniasz mu pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie. Żywienie mieszane Łączenie karmy mokrej z karmą suchą niesie ze sobą korzyści płynące z pozytywnych parametry obu form pożywienia.

Karma mokra jest dla kotów wyjątkowo smaczna, dostarcza ważne komponenty odżywcze, a dzięki wysokiej wilgotności ma prozdrowotny wpływ na nerki i drogi moczowe. Jedna saszetka zawierająca 100 g karmy mokrej pokrywa aż połowę dziennego zapotrzebowania zwierzęcia na płyny!

Karma sucha odpowiada naturalnym zachowaniom kotów, polegającym na przyjmowaniu bez przerwy niewielkich porcji pożywienia poprzez cały dzień. Oprócz pielęgnacji zębów i dziąseł kolejną zaletą karmy suchej jest wysokie stężenie elementów odżywczych, np.

białka lub błonnika pokarmowego. Liczne badania potwierdzają, że łączenie pokarmów w mokrej i suchej postaci jest zgodne z naturalnymi zachowaniami żywieniowymi kotów, wykazując jednocześnie właściwości prozdrowotne!

Karmę mokrą do użytkowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Outdoor 7+ odnajdziesz tutaj: Royal Canin Instinctive 7+ w sosie

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla kotów