Panasonic MJ-L501

Panasonic MJ-L501


Producent/Marka: Panasonic
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Prosty sposób wyciskania owoców Wyciskarka wolnoobrotowa PANASONIC MJ-L501KXE gwarantuje radość z użytkowania – jest mała, cicha i łatwa w obsłudze oraz czyszczeniu. Powolne wyciskanie zezwala na wydobycie wszelkich substancji odżywczych i pysznego smaku.

Podaruj swej rodzinie zdrowe soki i mrożone desery. Powolne wyciskanie z zachowaniem wysokiej zawartości witamin Śruba ze stali nierdzewnej obraca się powoli, delikatnie miażdżąc składniki i wyciskając z nich sok.

Dzięki maksymalnej ekstrakcji soku osiągalne jest zachowanie ważnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia witamin, substancji odżywczych i antyoksydantów. Możesz uzyskać sok choćby z twardych i włóknistych komponentów takich jak imbir, marchew i seler.

Smukła, wykwintna kompozycja i Aksamitny smak Miąższ jest precyzyjnie odcedzany, by zapewnić jedwabiście gładką konsystencję. Wyciskarka dokładnie oddziela pulpę i sok. Mniej miąższu oznacza koniec z nieprzyjemnym posmakiem – od dzisiaj możesz się radować pysznymi i naturalnymi smakami.

Zdrowe soki bez rozwarstwiania Mniej powietrza, mniej utleniania. W naszych wyciskarkach wolnoobrotowych PANASONIC składniki są wyciskane delikatnie i powoli, aby uzyskać jak najwyższą zawartość witaminy C i innych substancji odżywczych.

W charakterystycznych sokowirówkach wykorzystywane są ostrza, które wpadają w drgania przy wysokich obrotach – wywołując tym samym utratę zawartości witamin i rozwarstwienie soku Świeże soki i mrożone desery Skorzystaj z filtru,radować się smacznymi sokami lub wybierz przystawkę do produktów mrożonych, by przygotować przepyszne i zdrowe desery, takie jak sorbet czy mrożony jogurt....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Wyciskarki