Philips EP 5363

Philips EP 5363


Producent/Marka: Philips
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
43 cm
Kolor:
srebrny, czarny
Pojemność:
1.8 l
Rodzaj ekspresu:
ciśnieniowy
Sterowanie:
elektroniczne
Szerokość:
22 cm
Wysokość:
34 cm

Ekspres ciśnieniowy EP5363/10

  • 5 rodzajów kaw
  • Zintegrowana karafka na mleko
  • Silver
  • AquaClean

20 tysięcy filiżanek świetnej kawy dzięki trwałym, ceramicznym młynkom
Nasze młynki są wytworzone całkowicie z ceramiki. Trwałe i dokładne, zezwalają na zaparzenie nawet do 20 000 filiżanek wyśmienitej, aromatycznej kawy.

Kawa o wspaniałej temperaturze dzięki prędkiemu bojlerowi
prędki bojler cieplny przygotuje dla Twojej rodziny gorące espresso i americano za każdym razem o nieprzeciętnej temperaturze. Sekret tkwi w obudowie z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która prędko rozgrzewa się do wysokiej temperatury.

Dzięki pojemnikowi z uszczelką Aroma ziarna dłużej zachowują świeżość
Pojemnik na ziarna ze specjalną uszczelką Aroma chroni Twoje ulubione ziarna kawy, co umożliwia utrzymanie ich aromatu przez długi czas. Na dodatek, szczelnie zamknięty pojemnik na ziarna ogranicza głośność, z jaką pracuje młynek.

Regulacja ilości kawy, 5 ustawień mocy aromatu, 5 ustawień młynka
Ten w pełni samoczynny ekspres ma dużo opcji, dzięki którym dostosujesz smak napoju do swych upodobań. Liczba, moc oraz temperaturę każdego napoju można w prosty sposób spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia. Dzięki naszemu ekspresowi możesz odkrywać nowe smaki, eksperymentować i tworzyć napoje, na jakie tylko masz ochotę!

Stwórz i zapisz swój osobisty profil użytkownika
Dzięki funkcji MEMO możesz przygotować kawy, które za każdym razem trafią w Twój gust. Przypasuj i zapisz liczba kawy, przypasowaną do Twojej ulubionej filiżanki. Twój ekspres zapamięta, jaką kawę uwielbiasz.

Higiena widoczna gołym okiem dzięki w pełni wyjmowanemu blokowi zaparzającemu
Blok zaparzający, stanowiący kluczowy element każdego w pełni automatycznego ekspresu, do kawy należy regularnie czyścić. W pełni wyjmowany blok zaparzający można precyzyjnie umyć, opłukując pod bieżącą wodą.

Do 5000 filiżanek* bez odkamieniania dzięki filtrowi AquaClean
Filtr wody AquaClean zastrzeżona innowacja naszej producenta pozwala w stosowny sposób wykorzystać w pełni automatyczny ekspres do kawy. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania ekspresu. Na dodatek kawa parzona jest z użyciem wolnej od skażeń wody. Po zainstalowaniu filtra AquaClean w ekspresie do kawy automatycznie zostaje wyłączone przypomnienie o konieczności odkamieniania.

Czysty obieg mleka po każdym użyciu dzięki funkcji samoczynnego czyszczenia
wyjątkowa funkcja szybkiego czyszczenia karafki na mleko za jednym przyciskiem zezwala na skrupulatne opłukanie systemu spieniania mleka po każdym użyciu

5 rodzajów kaw, w tym cappuccino, na wyciągnięcie ręki

Delektuj się ulubionymi napojami podczas nieszablonowych chwil. Bez względu na to, czy masz ochotę na espresso, konwencjonalną, czarną kawę czy kawę na bazie mleka, z automatycznym ekspresem do kawy przygotujesz ją błyskawicznie i bez wysiłku!

Delikatna mleczna pianka dzięki karafce do spieniania mleka
Każda przygotowana kawa zostanie zwieńczona jedwabistą warstwą mleka, która pieści kubki smakowe. Zintegrowana karafka dwukrotnie spienia mleko, a następnie aksamitna powłoka pianki o stosownej temperaturze wpływa do filiżanki bez rozpryskiwania. Pojemnik można także wygodnie przechowywać w lodówce, co pozwala zachować stosowną higienę.

*w przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista ilość filiżanek zależy od wybranego typu kawy, płukania i czyszczeniaEAN: 8710103859178
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: EP5363/10
typ: Ciśnieniowy
Obsługa: samoczynny
Ciśnienie: 15 bar
Młynek: Tak
Spieniacz do mleka: Tak
objętość zbiornika na kawę: 0.25 kg
objętość zbiornika na wodę: 1.8 l
Funkcja gorącej wody: Tak
samoczynne wyłączanie: Nie
Wskaźnik poziomu wody: Nie
Podstawa antypoślizgowa: Nie
Funkcje specjalne: prędkie czyszczenie obiegu mleka Funkcja samoczynnego płukania i podpowiedzi dot. Odkamieniania Główny wyłącznik prędki bojler Wyjmowany blok zaparzający Gusto Perfetto Możliwość przygotowania kaw z kawy mielonej Funkcja Double Cup 5 ustawień mocy aromatu 5 ustawień młynka 3 ustawienia temperatury Profil użytkownika dostosowywana liczba kawy i mleka
Kolor: metaliczny
rozmiary: 221 x 340 x 430 mm
Waga: 7.2 kg

Oferty Loading

Inne powiązane

Philips EP 5314

Loading 1 809,00 zł

Philips EP 5331

Loading 2 299,00 zł

Philips EP 2224

Loading 1 299,00 zł

Saeco SM 5470

Loading 2 599,00 zł

Philips EP 2230

Loading 1 799,00 zł

Philips EP 5330

Loading 2 099,00 zł

Philips EP 5334

Loading 2 499,00 zł

Philips EP 2220

Loading 1 222,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Ekspresy do kawy