Pioneer Kino domowe vsx-534b + jamo s 803 hcs orzech (2909163737298)

Pioneer Kino domowe vsx-534b + jamo s 803 hcs orzech (2909163737298)


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Amplituner Pioneer VSX-534 przyjazny dla użytkownika, nowy design. Jest o 12% węższy, aniżeli poprzedni model, co upraszcza instalację. Użytkownik może zanurzyć się w otaczającym dźwięku w formacie audio Dolby Atmos i DTS:X.

nawet bez głośników górnej warstwy czy surround wciąż można cieszyć się wirtualnym skutkiem 3D dzięki Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X. Odbiornik AV jest kompatybilny z Ultra HD, HDR10, HLG i Dolby Vision z obsługą HDCP 2.2.

dzięki czemu można w pełni radować się filmami w rozdzielczości 4K. Nowa kolekcja Jamo Studio 8 została kompletnie odmieniona, żeby wtopić się w innowacyjne, gustowne wnętrze. Innowacyjne materiały i wykończenie podkreślają czyste, bezkompromisowe linie europejskiego wzornictwa, a kompaktowa obudowa jest wyśmienitym rozwiązaniem dla miejskich wnętrz na całym świecie.

Calowy głośnik wysokotonowy zapewnia gładkie, wyrafinowane wysokie tony, a 5-calowy głośnik niskotonowy jednostajny, kinowy bass. Technika WaveGuide koncentruje dźwięk o wysokiej częstotliwości gwarantując dynamiczną i wierną reprodukcję dźwięku, w trakcie gdy skierowany do przodu szczelinowy port bas-refleks umożliwia poszerzenie niskich częstotliwości co przekłada się na równomierną słyszalność w obrębie nagłaśnianego wnętrza.

wyszukane metalowe komponenty mocujące na szczycie pokrywy wytworny, industrialny wygląd, służąc równocześnie jako punkt przyłączenia głośnika S 8 ATM Dolby Atmos. Oczekujący na zastrzeżonie projekt pozwala na podłączenie wszystkich przewodów z tyłu kolumny podłogowej i uniknięcie nieestetycznej plątaniny przewodów głośnikowych biegnących do modułu Atmos - gwarantując przestrzenny, w pełni pochłaniający dźwięk Dolby Atmos przy jednoczesnym zachowaniu ładnej estetyki linii Jamo Studio 8....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe