Pioneer Kino domowe vsx-534b + jamo s 805 hcs orzech

Pioneer Kino domowe vsx-534b + jamo s 805 hcs orzech


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Kino w Twoim Domu Kino domowe to nie tylko wielka przyjemność,również oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu obejrzysz ulubione filmy i seriale w jakości prawie takiej, jak w prawdziwym kinie! A to wszystko dzięki przestrzennym dźwiękom oraz brzmieniu stereo, które zapewnia 5 kolumn JAMO S 805HCS i amplituner Pioneer VSX-534B.

Amplituner Amplituner to serce Twojego domowego centrum rozrywki. Dekoduje sygnał pochodzący ze źródła, np. Odtwarzacza Blu-ray, następnie go wzmacnia i przekazuje do kolumn. Nowy design amplitunera Pioneer VSX-534B ułatwia instalację, ponieważ jest o 12% węższy.

Ma wskaźnik jakości obrazu 4K, przyciski Personal Preset (ustawienia danego użytkownika) i Bluetooth na przednim panelu i wbudowany tuner FM/DAB, co poszerza jego funkcjonalność. Możesz zaprogramować aż do 40 stacji radiowych.

Dźwięk Przestrzenny Nic nie daje takiego realistycznego wrażenia uczestnictwa w wydarzeniach pokazanych w filmie, jak dobry, przestrzenny dźwięk. Obszerniejszy magnes w przetworniku wysokotonowym z jedwabiu zagwarantuje szybszy i bardziej precyzyjny ruch membrany, co ma wpływ na to, że dźwięk jest bardziej lekki.

A, a także niskotonowe przetworniki dzięki nowemu zawieszeniu z wielkimi magnesami wywołują, że system jest bardziej dynamiczny, dokładny i czuły. Inteligentny system konfiguracji dźwięku dzisiaj ustawienia dźwięku zostaną dopasowane do rozmiaru głośnika i odległości od słuchacza.

dzięki temu wszyscy, którzy oglądają z Tobą film, będą słyszeć idealny i realistyczny dźwięk Dolby Atmos i DTS: X z każdego miejsca w pomieszczeniu. Elegancja w Twoim domu nowe gustowne pokrywy są niesprężystiejsze i pozostają neutralne na wibracje i koloryzacje dźwięku.

Płyty MDF są grubsze modelach podłogowych i w kolumnach centralnej i surround. Dzięki zdejmowalnym maskownicom kable nie będą widoczne. Orzechowyobudowy kolumn wyjątkowo nadaje się do postępowych pomieszczeń, na dodatek je rozjaśniając.

samoczynne wyłączanie i tryb eco Kino ma opcję samoczynnego wyłączania, co jest szczególnie poręczne, jeśli zdarzy Ci się zasnąć przed telewizorem. Możesz na dodatek ustawić system do pracy w trybie Eco, dzięki czemu oszczędzisz energię.

dodatkowe informacje Moc zestawu to 750 W. W skład wchodzą również pilot, mikrofon kalibracyjny i antena AM/FM. Ilość kanałów to 5.1....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe