Pioneer Kino domowe vsx-534db + jamo s 803 hcs orzech (2909954836360)

Pioneer Kino domowe vsx-534db + jamo s 803 hcs orzech (2909954836360)


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Kino w Twoim Domu Kino domowe to nie tylko duża przyjemność,dodatkowo oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu obejrzysz ulubione filmy i seriale w jakości prawie takiej, jak w prawdziwym kinie! A to wszystko dzięki przestrzennym dźwiękom i brzmieniu stereo, które zagwarantuje 5 kolumn JAMO S 803HCS oraz amplituner Pioneer VSX-534DB.

Nowy Amplituner Amplituner to serce Twojego domowego centrum rozrywki. Dekoduje sygnał pochodzący ze źródła, np. Odtwarzacza Blu-ray, następnie go wzmacnia i przekazuje do kolumn. Nowy design amplitunera Pioneer VSX-534DB upraszcza instalację, ponieważ jest o 12% węższy.

Ma wskaźnik jakości obrazu 4K, przyciski Personal Preset (ustawienia danego użytkownika) i Bluetooth na przednim panelu i zastosowany tuner FM/DAB, co poszerza jego funkcjonalność. Możesz zaprogramować aż do 40 stacji radiowych.

Dźwięk Przestrzenny Nic nie daje takiego realistycznego wrażenia uczestnictwa w wydarzeniach pokazanych w filmie, jak dobry, przestrzenny dźwięk. Obszerniejszy magnes w przetworniku wysokotonowym z jedwabiu gwarantuje szybszy i bardziej dokładny ruch membrany, co ma wpływ na to, że dźwięk jest bardziej lekki.

A, a także niskotonowe przetworniki dzięki nowemu zawieszeniu z sporymi magnesami wywołują, iż system jest bardziej dynamiczny, precyzyjny i czuły. Inteligentny system konfiguracji dźwięku teraz ustawienia dźwięku zostaną dostosowane do rozmiaru głośnika i odległości od słuchacza.

dzięki czemu wszyscy, którzy oglądają z Tobą film, będą słyszeć genialny i realistyczny dźwięk Dolby Atmos i DTS: X z każdego miejsca w pomieszczeniu. Elegancja w Twoim domu świeże wyszukane obudowy są niesprężystiejsze i pozostają neutralne na wibracje, a także koloryzacje dźwięku.

Płyty MDF są grubsze modelach podłogowych oraz w kolumnach centralnej i surround. Dzięki zdejmowalnym maskownicom kable nie będą widoczne. Orzechowypokrywy kolumn wyjątkowo nadaje się do postępowych pomieszczeń, w dodatku je rozjaśniając.

samoczynne wyłączanie i tryb eco Kino ma opcję samoczynnego wyłączania, co jest szczególnie praktyczne, jeśli zdarzy Ci się zasnąć przed telewizorem. Możesz dodatkowo ustawić system do pracy w trybie Eco, dzięki czemu oszczędzisz energię.

uzupełniające informacje Moc zestawu to 750 W. W skład wchodzą dodatkowo pilot, mikrofon kalibracyjny i antena AM/FM. Ilość kanałów to 5.1....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe