Pioneer Kino domowe vsx-534db + taga tav506 czarny (2909342938065)

Pioneer Kino domowe vsx-534db + taga tav506 czarny (2909342938065)


Producent/Marka: Pioneer
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Amplituner Pioneer VSX-534D przychylny dla użytkownika, nowy design. Jest o 12% węższy, niż poprzedni model, co usprawnia instalację. Użytkownik może zanurzyć się w otaczającym dźwięku w formacie audio Dolby Atmos i DTS:X.

choćby bez głośników górnej warstwy czy surround wciąż można radować się wirtualnym konsekwencją 3D dzięki Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X. Odbiornik AV jest kompatybilny z Ultra HD, HDR10, HLG i Dolby Vision z obsługą HDCP 2.2.

dzięki temu można w pełni radować się filmami w rozdzielczości 4K. Druga wersja TAV-506 nie jest tym samym modelem co poprzednio poddanym jedynie paru kosmetycznym zmianom,w całości przeprojektowaną konstrukcją, która unosi ten komplet na całkowicie nowy poziom jakości dźwięku.

Finalnym wynikiem jest łagodna charakterystyka, szczegółowy i stabilny dźwięk z olbrzymią dynamiką i bogatym, wysokiej rozdzielczości brzmieniem słyszalnym w całym zakresie częstotliwości. Dodając do tego nieprzeciętne,klasyczny dizajn - TAV-506 v.2 jest wyśmienitym wyborem zarówno dla stereo i kina domowego.

pokrywy produkowane są z wysokiej jakości płyt MDF o grubości 9mm (12mm przedni panel) z wewnętrznymi obręczami wzmacniającymi (model podłogowy), które powiększają sztywność oraz ograniczają niepożądane rezonanse.

zarys obudów został perfekcyjnie produkowany pod kątem nie tylko świetnego i postępowego wyglądu,na ogół po to,zniżyć niepożądane wibracje, rozproszenia albo turbulencje, które mogłyby posiadać negatywny wpływ na jakość dźwięku.

Calowy (25mm) głośnik wysokotonowy z ultra lekką jedwabną kopułką zapewnia detaliczną, neutralną i szczegółową prezentację wysokich częstotliwości. Rozszerzony magnes, chłodzenie ferrofluidem i trwała cewka typu flat-wire wytrzymują szerokie moce wejściowe.

Panel przedni głośnika wysokotonowego w zarysie tuby wraz z wklęsłymi otworkami, pełni rolę dyfuzora, który w szerszym zakresie rozprasza wysokie tony po pomieszczeniu. Sztywna i wyjątkowo lekka kompozycja membrany z włókna szklanego z sprężystym gumowym zawieszeniem pozwala poruszać się niezwykle błyskawicznie i z dużą częstotliwością.

Wszystko to zapewnia szczególnie bogaty, przestronny, wysokiej klasy dźwięk średnich częstotliwości. Masywna cewka wraz z magnesem znoszą wysokie temperatury i moce wejściowe. Nakładka przeciwpyłowa w formie pocisku ponadto rozszerza dyspersję w wyższych zakresach przeciętnych częstotliwości.

Głośnik wykorzystując papierową membranę i konkretną cewkę zagwarantuje płaską charakterystykę, naturalną barwę i precyzję dźwięku oraz jego perfekcyjne zbalansowanie, jak na dodatek szybki, dynamiczny i ultra solidny bas.

Nisko-szumowe i ultra-szybkie porty basu wykorzystują dyfuzory powiększające dyspersję niskich częstotliwości. Wysokiej jakości zwrotnice, z starannie wyselekcjonowanymi elementami o niskiej tolerancji najkorzystniejszą neutralność, solidność termiczną i solidność.

Produkty serii TAV pos...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe