Pioneer Kino domowe vsx534db + taga tav506 orzech

Pioneer Kino domowe vsx534db + taga tav506 orzech


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Amplituner Pioneer VSX-534D przyjazny dla użytkownika, nowy design. Jest o 12% węższy, aniżeli poprzedni model, co usprawnia instalację. Użytkownik może zanurzyć się w otaczającym dźwięku w formacie audio Dolby Atmos i DTS:X.

choćby bez głośników górnej warstwy czy surround wciąż można cieszyć się wirtualnym rezultatem 3D dzięki Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X. Odbiornik AV jest kompatybilny z Ultra HD, HDR10, HLG i Dolby Vision z obsługą HDCP 2.2.

dzięki czemu można w pełni cieszyć się filmami w rozdzielczości 4K. Druga wersja TAV-506 nie jest tym samym modelem co poprzednio poddanym jedynie paru kosmetycznym zmianom,w pełni przeprojektowaną konstrukcją, która unosi ten komplet na w całości nowy poziom jakości dźwięku.

Finalnym skutkiem jest łagodna charakterystyka, szczegółowy i zrównoważony dźwięk z olbrzymią dynamiką i bogatym, wysokiej rozdzielczości brzmieniem słyszalnym w całym zakresie częstotliwości. Dodając do tego wyśmienite,konwencjonalny dizajn - TAV-506 v.2 jest wyśmienitym wyborem zarówno dla stereo i kina domowego.

pokrywy tworzone są z wysokiej jakości płyt MDF o grubości 9mm (12mm przedni panel) z wewnętrznymi obręczami wzmacniającymi (model podłogowy), które powiększają sztywność oraz ograniczają niechciane rezonanse.

zarys obudów został genialnie produkowany pod kątem nie tylko genialnego i progresywnego wyglądu,przeważnie po to,obniżyć niechciane wibracje, rozproszenia albo turbulencje, które mogłyby posiadać negatywny wpływ na jakość dźwięku.

Calowy (25mm) głośnik wysokotonowy z ultra lekką jedwabną kopułką zapewnia detaliczną, neutralną i szczegółową prezentację wysokich częstotliwości. Powiększony magnes, chłodzenie ferrofluidem i trwała cewka rodzaju flat-wire wytrzymują znaczne moce wejściowe.

Panel przedni głośnika wysokotonowego w kształcie tuby wraz z wklęsłymi otworkami, pełni rolę dyfuzora, który w szerszym zakresie rozprasza wysokie tony po pomieszczeniu. Niesprężysta i wyjątkowo lekka budowa membrany z włókna szklanego z sprężystym gumowym zawieszeniem pozwala poruszać się niezwykle ekspresowo i z dużą częstotliwością.

Wszystko to zapewnia nad wyraz bogaty, przestronny, wysokiej klasy dźwięk przeciętnych częstotliwości. Masywna cewka wraz z magnesem znoszą wysokie temperatury i moce wejściowe. Nakładka przeciwpyłowa w formie pocisku ponadto powiększa dyspersję w wyższych zakresach przeciętnych częstotliwości.

Głośnik wykorzystując papierową membranę oraz solidną cewkę zagwarantuje płaską charakterystykę, naturalną barwę i precyzję dźwięku oraz jego wyśmienite zbalansowanie, jak dodatkowo prędki, dynamiczny i ultra mocny bas.

Nisko-szumowe i ultra-szybkie porty basu wykorzystują dyfuzory powiększające dyspersję niskich częstotliwości. Wysokiej jakości zwrotnice, z precyzyjnie wyselekcjonowanymi elementami o niskiej tolerancji najkorzystniejszą neutralność, trwałość cieplną i solidność.

Produkty linii TAV pos...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe