Princess 233022

Princess 233022


Producent/Marka: Princess

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kolor:
czerwony, czarny, biały
Moc grzałki:
2400 W
Obrotowa podstawa:
tak
Pojemność:
1.7 l
Wskaźnik poziomu wody:
tak
Wysokość:
29 cm

Czajnik elektryczny towarzyszy nam od lat i w tym czasie zdążył na stałe zagościć w naszych gospodarstwach domowych. Tak, iż niemal już nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Jest to wyjątkowo komfortowy sposób podgrzewania i zagotowywania wody a w niektórych miejscach choćby jedyny sposób.

Czajnik elektryczny prestiżowej marki Princess od pierwszego momentu rzuca się w oczy. Wytwarzany z najwyższej jakości stali nierdzewnej otrzymał wykończenie w kolorze czerwonym. Dodaje mu to stylu i pozwala na dopełnienie wizerunku nowoczesnej, stylowej kuchni.

wyekwipowany pozostał w kolistą podstawę, na której czajnik może być obracany o pełne 360o. W całym swoim wykonaniu został pomyślany taknieprzeciętnie leżeć w ręce osoby równocześnie praworęcznej jak i leworęcznej.

Czajnik wyekwipowano w przycisk on/off (włącznik/ wyłącznik), poręczną lampkę kontrolną, która znajduje się na rączce i informuje o tym czy czajnik jest włączony. W dodatku w czajniku odnajdziemy wskaźnik poziomu wody, wymienny filtr i bezpieczny system blokowania pokrywy wyekwipowany w automatyczny przycisk otwierający.

ponadto pomyślano dodatkowo o poręcznym miejscu na przechowywanie kabla. Objętość to aż 1,7 l. Warte uwagi są trzy zintegrowane funkcje zabezpieczające: wyłączenie urządzenia, jeżeli ciśnienie pary jest zbyt wysokie (zabezpieczenie przed przegrzaniem), zabezpieczenie przed włączeniem bez wody (pracą na sucho), wskaźnik poziomu wody.

atuty: wytwarzany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, genialne i stylowe czerwone wykończenie, pojemność: 1,7 l, zakryta płaska grzałka, manualne otwieranie pokrywy, potrójny system bezpieczeństwa, filtr antywapienny, podstawa obrotowa, obracająca się o pełne 360o, wskaźnik poziomu wody, zdejmowana pokrywa, moc: 2400 W

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • ขอแนะนำ กาต้มน้ำไฟฟ้าปิรามิด PRINCESS รุ่น 233022 ขนาด 1.7 ลิตร สีขาว สินค้าคุณภาพดี

    สินค้าแนะนำ กาต้มน้ำไฟฟ้าปิรามิด PRINCESS รุ่น 233022 ขนาด 1.7 ลิตร สีขาว สินค้าคุณ...

  • โปรโมชั่น กาต้มน้ำไฟฟ้าปิรามิด PRINCESS รุ่น 233022 ขนาด 1.7 ลิตร สีดำ คุณภาพดี

    ขอแนะนำ กาต้มน้ำไฟฟ้าปิรามิด PRINCESS รุ่น 233022 ขนาด 1.7 ลิตร สีดำ ราคาถูกใจ, สนใจ...

  • ดูราคา กาต้มน้ำไฟฟ้าปิรามิด PRINCESS รุ่น 233022 ขนาด 1.7 ลิตร สีครีม สินค้าคุณภาพดี

    สินค้าแนะนำ กาต้มน้ำไฟฟ้าปิรามิด PRINCESS รุ่น 233022 ขนาด 1.7 ลิตร สีครีม สินค้าคุ...

Sprawdź przedmioty w kategorii Czajniki