Ravcore Supersonic 7.1

Ravcore Supersonic 7.1


Producent/Marka: Ravcore

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Impedancja:
32 om
Mikrofon:
tak
Regulacja głośności:
tak
Rodzaj połączenia:
przewodowe
Typ:
nauszne

Przestrzenne doznania prędkośCI PONADDŹWIĘKOWEJ!
Słuchawki RAVCORE SUPERSONIC dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń w każdej grze, zaś środowisko wirtualnego dźwięku przestrzennego odwzoruje i osadzi w sposób naturalny dźwięki słyszane wokół Twojej postaci.

SYSTEM DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO 7.1
System dźwiękowy w technologii Virtual Surround zagwarantuje niezapomniane doznania i zwiększa realizm gry. Przeznaczone oprogramowanie umożliwi Ci przypasowanie ustawień słuchawek do Twoich indywidualnych preferencji – jednocześnie natężenia basów, jak także kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie. Chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami? Skorzystaj z asygnowanego oprogramowania!

dostosowywanY MIKROFON
W pełni wydobywany i rozciągliwy mikrofon z możliwością regulacji długości i pozycji zależnie od jednostkowych potrzeb; można go także w pełni ukryć w obudowie słuchawki.

dostosowywanE PODŚWIETLENIE
Słuchawki RAVCORE SUPERSONIC to nie tylko nowoczesne funkcje dźwiękowe,ponadto charakterystyczny, rasowy wygląd. Docenisz go także w nocnych sesjach gamingowych dzięki krwistemu podświetleniu zarówno słuchawek, jak i kontrolera audio, osadzonego na kablu. Chcesz skryć się w mroku? Jednym przyciskiem na kontrolerze wyłączysz oświetlenie na do czasu, aż będzie to potrzebne.

JAKOŚĆ I ŁATWOŚĆ stosowanIA
Materiały najwyższej jakości zapewniają długą żywotność słuchawek przy ich energicznym używaniu. Ergonomiczna budowa zagwarantuje uczucie komfortu nawet przy wielogodzinnych rozgrywkach!EAN: 5907512856253
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: RAVSLU45250
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 2 m
Pozostałe atrybuty: - rozmiar przetwornika Ø 50 mm- Całkowite zniekształcenie harmoniczne:

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Ravcore Supersonic - Test i recenzja solidnego headsetu

    Spodobał Ci się film? Subskrybuj kanał i poleć go znajomym Najlepsze ceny prezentowanych sprzętów sprawdzisz poniżej: WARTO ZAJRZEĆ Ravcore Supersonic cena http://www.ceneo.pl/44049159#cr...

  • MMOTEST #60 - Ravcore Supersonic 7.1

    Przed wami słuchawki Ravcore Supersonic. Set oferujący dźwięk przestrzenny 7.1 oparty o interface usb. Jak się sprawdzają? Sprawdźcie sami Autor materiału: Xaorus. Więcej na.

  • Ravcore Supersonic - Rzut oka na solidny headset

    Spodobał Ci się film? Subskrybuj kanał i poleć go znajomym Najlepsze ceny prezentowanych sprzętów sprawdzisz poniżej: WARTO ZAJRZEĆ Ravcore Supersonic cena http://www.ceneo.pl/44049159#cr...

Sprawdź przedmioty w kategorii Audio