Royal Canin Ageing +12 85g (9003579310151)

Royal Canin Ageing +12 85g (9003579310151)


Producent/Marka: Royal Canin
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


firma Royal Canin wyznaje zasadę, iż właściwe odżywianie kota musi uwzględniać wszystkie właściwości takie jak wiek kota, jego fizjologię, rasę, sposób życia i indywidualne potrzeby. Karma Royal Canin Instinctive +7 bazuje na najwyższych wymaganiach jakości marki Royal Canin i uwzględnia potrzeby starszych kotów (od 7.

roku życia), które intuicyjnie preferują formułę ONP, czyli wyważoną liczba komponentów budulcowych. Royal Canin Instinctive +7 to karma dla starszych kotów od 7. Roku życia, zapobiegająca pierwszym oznakom starzenia: Wraz z wiekiem koty stają się coraz bardziej wybredne w wyborze pokarmu.

Apetyt kotów może się obniżać ze względu na zwiększoną wrażliwość zębów i dziąseł i na powolną utratę zmysłu węchu. Royal Canin Instinctive +7 dzięki swej szczególnie miękkiej strukturze jest łatwiejszy do spożywania przez starsze koty z wrażliwymi zębami i dziąsłami.

specyficzna formuła ONP (stosowna liczba składników budulcowych) zagwarantuje wysoką i długofalową akceptację karmy u starszych kotów. Bo najlepszy pokarm niczemu nie służy, jeżeli kot nie chce go jeść. U starszych kotów nerki nie są już tak efektywne.

Royal Canin Instinctive +7 wspomaga zdrową pracę nerek dzięki znikomej ilości fosforu. Stawy u starszych kotów są wrażliwsze, a ich mobilność mniejsza. Royal Canin Instinctive +7 wpomaga mobiliność dzięki zachowaniu zdrowych stawów przez dodatek glukozaminy i chondroityny.

Zdrowe odżywianie karmą Royal Canin Instinctive +7 zagwarantuje kotom wszystkie konieczne składniki budulcowe, gwarantujące zdrowie i witalność. Royal Canin Instinctive +7 to mokra karma w postaci soczystych kawałeczków w pysznym sosie..

Porcjonowane saszetki o perfekcyjnym smaku zachowują wysoką liczba składników budulcowych. Poza tym są nieskomplikowane do otwierania. Royal Canin Ageing +12 polega na pozyskiwaniu jedynie surowców wysokiej jakości i zestawieniu ich w karmie w rewelacyjnych, stosownie dopasowanych do wymagań żywieniowych starszych kotów (od 12 r.ż.) ilościach (tzw.

Optimal Nutrient Profile - ONP). Royal Canin Ageing +12 proponuje kotom znakomicie dopasowane do nich pożywienie: oryginalny optimalny profil elementów odżywczych (ONP) znamionuje się długookresową akceptacją wśród starszych kotów.

nawet karma o najkorzystniejszym składzie nic nie pomoże, jeśli koty nie będą chciały jej jeść. Dorosłe koty, na ogół seniorzy, posiadają podwyższone ryzyko zachorowalności na zróżnicowane choroby. Royal Canin Ageing +12 może poprawić zdrowie układu ruchu Wysokiej jakości składniki, w połączeniu z minerałami i witaminami, mogą przyczynić się do poprawy funkcjonowania nerek Codzienne podawanie karmy Royal Canin Ageing +12 dostarcza wszystkich elementów odżywczych niezbędnych starszym kotom Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych wspiera zdrowie skóry i połysk sierści, a umiarkowana zawartość energii pomaga w utrzymaniu perfekcyjnej wagi Royal Canin Ageing +12 to soczyste kawałeczki mięsne w pysznym sosie.

Karma zawarta w saszetkach odpowiadających jednej porcji pożywienia. Saszetki zachowują pełnię smaku i chronią komponenty odżycze, a mimo tego są nieskomplikowane do otwarcia. Instynktowna preferencja – słuszna ilość komponentów budulcowych: świeże zdrowe karmienie z formułą ONP dostosowuje się do każdego momentu życia i specjalnych potrzeb kota.

ONP to słuszna liczba energii dostarczana poprzez różnego typu substancje odżywcze. To adekwatna liczba białek, tłuszczy i węglowodanów zapewniająca wysoką akceptację pokarmu. Specjalnie wyważona liczba składników budulcowych zmienia się wraz z wiekiem kota, lecz także z jego fizjologicznym stanem (ciąża, okres karmienia).

Kot potrafi rozpoznać i wybrać takie pożywienie, które najlepiej odpowiada jego zapotrzebowaniu na składniki odżywcze. Formuła ONP przyczynia się do niezwykłej, długoletniej, wysokiej akceptacji tej karmy.

Koty nigdy nie będą miały dość produktów Feline Health Nutrition producenta Royal Canin! Dlatego nie trzeba zmieniać smaków karmy, ponieważ smak karmy nie ma dla kotów zbyt pokaźnego znaczenia.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla kotów