Royal canin club pro energy he 20 kg

Royal canin club pro energy he 20 kg


Producent/Marka: Royal Canin
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Przeznaczenie:
dla aktywnych
Rodzaj:
suche
Smak:
jagnięcina
Wiek psa:
dorosłe
Wielkość opakowania:
20 kg

Royal Canin Club/Selection to karma dla psa o wyjątkowo wysokiej jakości. Do jej produkcji używa się jedynie zdrowych surowców najkorzystniejszej jakości, które są przetwarzane specjalną metodą, zachowującą wszystkie witaminy.

Club Adult CC - pełnowartościowa i zdrowa karma dla dorosłego psa o normalnej aktywności, skrupulatnie opracowana receptura, wysoka akceptacja oraz lekkostrawność Club Junior - kompletna karma asygnowana do karmienia szczeniąt psów ras znikomych i przeciętnych.

Receptura o wyważonym stosunku witamin i minerałów Club Pro Energy HE - dla szczególnie aktywnych, dorosłych psów, np. Psów ratunkowych, myśliwskich, bogata w wysokowartościowe tłuszcze, lekkostrawna Club Trad - mieszanka płatków dla dorosłych psów o normalnej aktywności.

Wysokiej jakości mięsne krokiety i starannie przypasowane warzywa Selection Croc - wyważona karma sucha dla dorosłych psów, dodająca im siły i witalności. Karma mieści wszystkie niezbędne składniki odżywcze niezbędne Twojemu psu Selection Croc + - pełnowartościowa karma ze wszystkimi koniecznymi składnikami odżywczymi, minerałami i elementami małymi, pomaga zachować nadzwyczajną wagę dorosłego psa Selection 7 - pełnowartościowy pokarm w formie mieszanki, nadzwyczajna i wyważona przyjemność smaku ze wszystkimi koniecznymi składnikami odżywczymi dla psów dorosłych Przy zakupie wielkiego opakowania karmy Royal Canin Club/Selection, 15/20 kg, otrzymasz piłkę TPR z piszczałką gratis!

Piłka TPR z piszczałką Wytrzymała zielona piłka dla psa z piszczałka zadba o wielogodzinną zabawę i radość dla Ciebie i Twojego psa. Dzięki najróżniejszej powierzchni piłki pełnej wypustek upraszczających trzymanie masuje równocześnie dziąsła i dba o higienę i zdrowie pyska Twojego psa.

Piłka jest wielkości piłki tenisowej, co ułatwia jej rzucanie, a równocześnie wspaniale pasuje psu. Wypustki i części na powierzchni piłki jak i sam kolor przyciągają psia uwagę. Piłka jest nie tylko zabawka zapewniającą radość,także dbającą o zęby i dziąsła.

Guma termoplastyczna jest istotnie wytrzymałym materiałem, który cechuje się miękkością i rozciągliwością dbającą o stan zgryzu Twojego psa. Materiał, z którego stworzono piłkę jest w pełni odporny na warunki atmosferyczne, wodę i samodzielnie podciąga się na wodzie, co sprawia, iż jest doskonałą zabawką do aportowania i przeróżnych gier dodatkowo w wodzie.

Takiej piłki nie może braknąć w każdym domu, gdzie żyje pies! Piłka TPR z piszczałką w skrócie: Materiał: TPR (Guma termoplastyczna) Kolor: zielony Średnica ok. 6 cm Waga: 50 gram Z piszczałką Skacze Pływa nietrudny chwyt Wypustki masujące dziąsła i dbające o higienę zębów odporna na warunki pogodowe Trwała o długiej żywotności istotnie przychylna zębom Wskazówka: tak jak w przypadku każdego innego produktu, należy uważać na psa w trakcie zabawy.

Sprawdzaj regularnie, czy zabawka nie jest uszkodzona i wymień ją, jeśli stwierdzisz zniszczenie lub brak niektórych części. W przeciwnym razie może dojść do zranienia zwierzęcia. Uwaga! Oferta dotyczy jedynie artykułu o numerze 604760.

Więcej danych o produktach odnajdziesz, klikając w linki znajdujące się poniżej: Royal Canin Club / Selection Piłka TPR z piszczałką

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla psów