Royal canin intense beauty - saszetka 12x85g (9003579308929)

Royal canin intense beauty - saszetka 12x85g (9003579308929)


Producent/Marka: Royal Canin

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
mokre
Wiek kota:
dorosłe

marka Roayl Canin przygotowując specjalistyczne karmy dla kotów dba o to, aby ich skład był adekwatny do ich wieku, fizjologii, rasy, trybu życia i cech indywidualnych. Branie pod uwagę wszystkich tych czynników jest niezbędne w trakcie tworzenia nadzwyczajnie zbilansowanego pokarmu.

To samo tyczy się cyklu przygotowywania żywności dla kotów po zabiegu kastracji. Royal Canin Sterilised karma dla kota, która zapobiega przybieraniu na wadze po kastracji. Royal Canin Intense Beauty: to karma gwarantująca piękną sierść i perfekcyjna dla dorosłych kotów (od 1.

roku życia) z wrażliwą skórą: Royal Canin Adult to nadzwyczajna karma dla kotów od 1. Roku życia: unikalna formuła ONP (optymalna ilość komponentów budulcowych) zagwarantuje wysoką i długookresową akceptację karmy u dorosłych kotów.

Bo najkorzystniejszy pokarm niczemu nie służy, jeżeli kot nie chce go jeść. Dorosłe koty, w szczególności te wykastrowane, są narażone na powstawanie kamieni moczowych. Royal Canin Instinctive z Healthy Urinary System wspiera poprawne funcjonowanie systemu moczowego, dzięki redukcji koncentracji minerałów, które mogą prowadzić do powstawania kamieni moczowych.

Zdrowe odżywianie karmą Royal Canin Instinctive gwarantuje kotom wszystkie konieczne komponenty budulcowe, gwarantujące zdrowie i witalność. Wysoka zawartość podstawowych kwasów tłuszczowych gwarantuje zdrowie a umiarkowana ilość kalorii pomaga zachować nieprzeciętną wagę.

Royal Canin Instinctive to mokra karma w postaci soczystych kawałeczków w pysznym sosie.. Porcjonowane saszetki o rewelacyjnym smaku zachowują wysoką ilość części budulcowych. Poza tym są nieskomplikowane do otwierania.

intuicyjna preferencja – stosowna ilość części budulcowych: nowe zdrowe karmienie z formułą ONP dopasowuje się do każdego momentu życia i specjalnych potrzeb kota. ONP to adekwatna ilość energii dostarczana przez najróżniejszego typu substancje odżywcze.

To stosowna liczba białek, tłuszczy i węglowodanów zapewniająca wysoką akceptację pokarmu. Specjalnie wyważona ilość komponentów budulcowych zmienia się wraz z wiekiem kota, lecz także z jego fizjologicznym stanem (ciąża, okres karmienia).

Kot potrafi rozpoznać i wybrać takie pożywienie, które najlepiej odpowiada jego zapotrzebowaniu na komponenty odżywcze. Formuła ONP przyczynia się do niezwykłej, długoletniej, wysokiej akceptacji tej karmy.

Koty nigdy nie będą miały dość towarów Feline Health Nutrition firmy Royal Canin! Dlatego nie trzeba zmieniać smaków karmy, ponieważ smak karmy nie ma dla kotów zbyt pokaźnego znaczenia. Już 48 godzin po wykonaniu zabiegu kastracji spożycie żywności u Twojego kota wzrasta o 20%.

W tym samym czasie zapotrzebowanie na substancje energetyczne maleje o 30%. Zredukowana liczba węglowodanów prowadzi do prędkiego wzrostu poziomu cukru we krwi, a tym samym uniemożliwia przedwczesnemu uczuciu głodu.

Kamienie nerkowe pojawiają się zwłaszcza u kotów z nadwagą, które piją bezdyskusyjnie mniej wody niżeli powinny. W konsekwencji oddają one mniej moczu, a destrukcyjne substancje odkładają się w organizmie powodując powstawanie kamieni.

Dzięki wyważonej proporcji minerałów wartość pH w moczu zostaje utrzymana na możliwie niskim poziomie, co zapewnia zdrowie układu moczowego.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla kotów