S3085 ZIELONO-BIAŁY STEPPER Z RUCHOMYMI RAMIONAMI I LINKAMI HMS, F-S3085-G

S3085 ZIELONO-BIAŁY STEPPER Z RUCHOMYMI RAMIONAMI I LINKAMI HMS, F-S3085-G


Producent/Marka: HMS
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Stepper
 • wymiary: 36 x 31,5 x 20 cm (dł. X szer. X wys.)
 • Waga: 5,4 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
 • Regulacja oporu - regulacja wysokości kroku
 • 2 cylindry hydrauliczne
 • Odpinane gumowe ekspandery
Komputer
 • Czas
 • liczba kroków
 • liczba powtórzeń na minutę
 • Spalone kalorie
 • Funkcja Scan

Przeznaczenie

Stepper S3038 przeznaczony jest do treningu w domowych warunkach. Za sprawą regulowanej wysokości poziomów może być używany przez osoby o różnym poziomie progresywnia.

zalety

przy pomocy steppera można prosto wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu. Zaimplementowany komputer pozwala mierzyć czas treningu, liczba zrobionych kroków, liczbę powtórzeń na minutę, a także spalone kalorie. Odpinane linki pozwalają zaangażować do pracy mięśnie ramion i przedramion.


Stepy i steppery HMS

firma HMS oferuje obszerny asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spośród tych prostych, a pięknych maszyn, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są polecane w głównej mierze dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową i wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami i bez. Wszystkie modele są wyposażone w dodatkowe linki, które pozwalają na trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich ma komputer pozwalający śledzić postępy treningu. Odporność konstrukcji towarów wynosi 100 kg. Modele z regulowaną wysokością stopni umożliwiają zróżnicowanie treningu, a także dopasowanie go do swych możliwości.

Stepy to nadzwyczajne przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, poprawiający kondycję, a także koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość dopasowania przyrządu do mocnego ćwiczenia oraz poziomu trudności. Producent zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach antypoślizgowe materiały zapobiegające przesuwaniu się w trakcie ćwiczeń.Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 marka dostarcza świeże, nowoczesne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i solidność poprzez dużo lat intensywnych ćwiczeń.

pokaźna gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby energicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

&ltp

&gtFirma oprócz rodzimego rynku bardzo dobrze prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


produkt
firma
Kod producenta
17-22-010
EAN
5907695517989
Wiosna2018
wiosna_sprzet_fitness

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Siłownia, fitness