Samsung 860 EVO 250GB M.2 (8801643068684)

Samsung 860 EVO 250GB M.2 (8801643068684)


Producent/Marka: Samsung
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Interfejs:
SATA III
Pojemność:
poniżej 0,5 TB
Rodzaj:
SSD

bezawaryjnY I WYTRZYMAŁY GWARANCJA szybkośCI BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE PORÓWNAJ DYSKI SSD WARTO WIEDZIEĆ CHARAKTERY­STYKA prędkość i solidność powiększona bezusterkowość rozszerzona kompatybilność Do codziennego wykorzystania ZDOBYWCA NAGRÓD bezawaryjnY I WYTRZYMAŁY - przejrzyj RÓŻNICĘ W szybkośCI Dysk SSD 860 EVO toszybkość i skuteczność w jednym.

zaimplementowana technika V-NAND pozwoli radować się szybkością odczytu (550 MB/s) i zapisu (520 MB/s) informacji. Łącząc to z gwarancją trwałości (nawet 5 lat albo TBW* na 2,400), dysk SSD 860 EVOzapewnia wygodną i bezpieczną pracę na Twoim komputerze.

* TBW w sytuacji modelu 860 Evo 4 TB.TBW (Total Byte Written — bajtów zapisanych ogółem). SkutecznOŚĆ, KTÓRA ROBI RÓŻNICĘ większa bezusterkowość.Warstwowa pamięć V-NAND 64-warstwowa kość pamięci V-NAND prócz powiększonej prędkości, wytrzymałości i objętości, proponuje także oszczędność w poborze energii.

Sprawdzona jakość. DRAM Dynamiczna pamięć DRAM cechuje się prędkością taktowania, szybkością pracy i wydajnością energetyczną. Szybsze przetwarzanie danych. Kontroler MJX Obsługuje więcej informacji, w krótszym czasie i z większą precyzyjnością.

Przyspiesza komunikację pomiędzy systemem hosta a dyskiem SSD. Bezproblemowa łączność. Oprogramowanie układowe Aktualizacja oprogramowania i kontrola parametrów działania zapewniają, iż zawartość dysku jest bezpieczna, a jego praca jednostajna.

GWARANTOWANA prędkośĆ I trwałość NA CO DZIEŃ prędkie działanie. Odczyt i zapis sekwencyjny Dysk SSD 860 EVOzostał wytwarzany do prędkiej pracy przy skrajnym obciążeniu. Urządzenie to pozwala na osiągnięcie aż do 520 MB/s zapisu sekwencyjnego i choćby 550 MB/s odczytu informacji z dysku1/2.

Gwarantowana jakość. Wieloletnia bezusterkowość 2,400 TBW lub 5 lat niezawodnego użytkowania3! technika V-NAND użyta w urządzeniu zniosła dotychczasowe ograniczenia dysków SSD. 64 warstw półprzewodników pozwala na szersze ich rozmieszczenie i lepszą kontrolę nad utrzymywanym poprzez nie ładunkiem elektrycznym.

Przechowuj bezpiecznie nawet największe pliki, jak filmy w jakości 4K lub pliki 3D. Optymalizacja obliczeń. Technologia TurboWrite Wysoką skuteczność przy obfitych obciążeniach daje 6x obszerniejszy bufor dysku „Intelligent TurboWrite”4.

gwarantuje on płynność podmiany informacji między wieloma urządzeniami w jednym czasie. Stabilna temperatura pracy.Dynamic Thermal Guide samoczynna regulacja temperaturyzabezpiecza dysk i daneprzed ich zniszczeniem.

Dynamic Thermal Guide pozwala nadynamiczne sterowanie procesem chłodzenia i bezpieczne używanie sprzętu, bez względu na warunki termiczne otoczenia. Dysk stosowny do preferowanych potrzeb i sprzętu.

rozmaite formaty znaczny wachlarz objętości od 250 GB do choćby 4TB, w połączeniu z zróżnicowanymi dostępnymi wersjami pokrywy: 2,5 cala, M.2, mSATA, gwarantuje możliwość dobrania do pragnień nawet wymagających użytkowników.

1Parametry mogą różnić się w zależności od wersji oprogramowania układowego dysku SSD i sprzętu i jego konfiguracji. Konfiguracja systemu testowego: procesor Intel Core i5-3550 3,3 GHz, DDR3 1333 MHz 4 GB; system operacyjny: Windows 7 Ultimate x64, płyta główna: ASUS P8H77-V.2 Pomiary zapisu sekwencyjnego dysku 860 EVO przeprowadzono z wykorzystaniem technice Intelligent TurboWrite.

Pomiary odczytu i zapisu sekwencyjnego przeprowadzono z użyciem oprogramowania CrystalDiskMark v.5.0.2 i IOmeter 1.1.0. Prędkość zapisu sekwencyjnego po regionie Intelligent TurboWrite wynosi 300 MB/s w modelach 250/500 GB i 500 MB/s w modelu 1 TB.

3TBW: Terabajty zapisane.35 lat albo osiągnięcie limitu TBW, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Więcej informacji na temat gwarancji przekazano w ulotce gwarancyjnej załączonej doopakowania. Gwarancja Samsung nie obejmuje kosztów związanych z przeglądem/montażem dysku ani odzyskaniem danych w przypadku naprawy albo zastąpienia.

4Rozmiar bufora TurboWrite różni się w zależności odpojemności dysku SSD; 12 GB w modelu 250 GB, 22 GB wmodelu 500 GB, 42 GB w modelu 1 TB i 78 GB w modelach 2/4 TB. Dodatkowe dane na temat TurboWrite uzyskać można w serwisie www.samsung.com.

BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE Nowa wersja nowoczesnego programu Magician, toprosty sposób monitorowania parametrów pracy i konserwacji dysku Samsung 860 EVO. Pozwala na prostą aktualizację firmware, a takżełatwy dostęp do wielu funkcji urządzenia.

Zawarte w nim narzędzia: raporty o stanie pracy sprzętu, dopełniające opcje bezpieczeństwa, szyfrowanie informacji czy potwierdzenie autentyczności, pozwalająna maksymalne zastosowanie potencjału dysku SSD z technologią V-NAND.

SAMSUNG MAGICIAN. MAGICZNE I PROSTE ZARZĄDZANIE DYSKIEM SSD Aktualizacje oprogramowania Aktualizacja oprogramowania i pomiary parametrów działania zapewniają, iż zawartość dysku jest bezpieczna, a jego praca stabilna.

Pomiary osiągów i Tryb RAPID Wysokie osiągi zapewnione poprzez kontrolę parametrów odczytu i zapisu losowego i sekwencyjnego. W trybie RAPID urządzenie działa dwukrotnie szybciej. Bezpieczeństwo informacji 256-bitowy silnik szyfrujący AES pozwala

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dyski i napędy