Samsung Galaxy Tab A 10.1 T580

Samsung Galaxy Tab A 10.1 T580


Producent/Marka: Samsung
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Obsługa kart pamięci microSD:
tak
Pamięć RAM:
2 GB
Pamięć wewnętrzna:
32 GB
Przekątna ekranu:
10.1 "
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
System operacyjny:
Android
Taktowanie procesora:
1.6 GHz
Wbudowany aparat cyfrowy:
2 Mpx

Galaxy Tab A SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 (2016) WiFi 16GB Biały (SM-T580NZWAXEO) komfortoweoglądanie Łączność z innymiurządzeniami nowoczesnyaparat Trybdziecko rekomendowane produkty porównanie linii zawartość opakowania częste pytania NAJWAŻNIEJSZE parametry wyświetlacz 10,1" Rozdzielczość WUXGA Aparat 8.0 Mpix oraz przedni 2.0 Mpix optymalne proporcje ekranu Wytrzymała bateria 7300 mAh Ośmiordzeniowy procesor 1,6 GHz dedykowany tryb dla dzieci wygodnE OGLĄDANIE wyraźniejszy obraz Rozdzielczość WUXGA 1920 x 1200 ekran Galaxy Tab A wyświetla obraz w wysokiej rozdzielczości 1920 x 1200 – czyli wyższej niż Full HD.

Gęstość pikseli osiąga poziom aż 224 PPI, dzięki czemu wyświetlacz eksponuje się ostrością i ilością detali. Dostrzeżesz każdy, nawet najmniejszy detal ukryty w obrazie. Stosowne wymiary ekranu Proporcje 16:9 Galaxy Tab A wyekwipowano w panoramiczny wyświetlacz o proporcjach 16:9, czyli najpopularniejszych wśród telewizorów i monitorów komputerowych.

Pozwala Ci to wygodnie oglądać filmy i seriale w pełnej okazałości – bez przycinania obrazu i czarnych ramek. © TVN S.A 2012 ekran przyjaźniejszy dla wzroku technika Anti-Glare Włączanie wyświetlacza w ciemnym pomieszczeniu może razić w oczy.

technika Anti-Glare aktywuje się przy słabym oświetleniu, stopniowo zwiększając jasność ekranu w trakcie jego włączania, aby Twoje oczy miały czas na dostosowanie się do nowych warunków. Rozrywka w komfortowych warunkach wygodna obudowa i wytrzymała bateria pokrywa Galaxy Tab A przykuwa wzrok swoją minimalistyczną elegancją.

Jej tylna część pokryta jest miękką warstwą, dzięki której tablet komfortowo i pewnie leży w rąk. Z urządzenia możesz wygodnie korzystać, gdzie wyłącznie chcesz i jak długo chcesz – bateria o pojemności aż 7300 mAh zapewni Ci długie godziny oglądania ulubionych filmów i seriali.

ŁĄCZNOŚĆ Z INNYMI URZĄDZENIAMI Oglądanie na obfitym ekranie Funkcja Quick Connect Wykorzystaj bezprzewodowe połączenie Bluetooth i Wi-Fi, żeby wyświetlać obraz z tabletu na telewizorze. Przy pomocy funkcji Quick Connect możesz wyświetlić zdjęcia i filmy na wielkim ekranie, bez zapotrzebowania kopiowania ich.

W ten sposób prześlesz również obraz z telewizora na ekran Galaxy Tab A. Synchronizacja ze smartfonem Side Sync 4:4 Udostępniaj dowolne dane pomiędzy tabletem a smartfonem – choćby to, co jest obecnie wyświetlane na ekranie.

Zsynchronizuj urządzenia za pomocą aplikacji Side Sync i bez żadnych przeszkód przenoś między nimi pliki, wygodniej pisz wiadomości i powiększ swoją sprawność. InnowacyjnY APARAT Naturalniejsze fotografie technologia HDR Wykorzystaj technologię HDR, żeby uzyskać jeszcze naturalniejsze zdjęcia.

Po włączeniu specjalnego trybu tablet wykona dwa fotografie jednocześnie, każde o przeróżnych wartościach ekspozycji, a następnie zespoi je w jedno. Uzyskasz w ten sposób bardzo naturalne i znaczne zdjęcia.

fotografie godne profesjonalistów Tryb Pro Wykorzystaj w pełni możliwości obu aparatów i poczuj się jak zawodowy fotograf. Włącz tryb Pro i samodzielnie ustaw atrybuty fotografie – wartości EV i ISO i balans bieli.

zdjęcia będą wyglądały precyzyjnie tak, jak tego chcesz. TRYB DZIECKO Rozrywka dla najmłodszych interesujące aplikacje i wydajna kontrola rodzicielska Galaxy Tab A to urządzenie nie tylko dla dorosłych. Dzięki specjalnym funkcjom mogą z niego bezpiecznie korzystać także dzieci.

Na przykład po uruchomieniu specjalnego Trybu Dziecko zmieni się interfejs – tablet od razu stanie się bardziej przyjazny w obsłudze poprzez znikome rączki. W dodatku różnorodność aplikacji rozwijających kreatywność uczy najmłodszych, dostarczając przy tym doskonałą zabawę.

Bezpieczeństwo zapewniają liczne funkcje rodzicielskich ograniczeń i konkretna, antypoślizgowa obudowa. *Aplikacja Tryb Dziecko do pobrania w Galaxy Apps. Rysowanie i dziecięcy aparat fotograficzny Funkcja rysowania zajmie dziecko na długi czas, a dziecięcy aparat fotograficzny umożliwi zabawne edytowanie zrobionych fotografii.

Muzyka dla dzieci niebanalne melodie i ciekawy interfejs namawiają do rozwijania muzycznych talentów dziecka Ubieranie postaci i zabawa naklejkami niebanalne i intuicyjne aplikacje stymulują najmłodszych do wymyślania kreatywnych rozwiązań.

Rozwijają pomysłowość i wyobraźnię poprzez doskonałą zabawę. Kontrola rodzicielska i bezpieczeństwo danych W trybie Kids Mode możesz zarządzać czasem zabawy dziecka przez ustawienie limitu czasowego. W czasie zabawy Twoje ważne dane będą zabezpieczone przed edycją czy usunięciem.

TABLETY SAMSUNG Tablet włącza się nieporównywalnie szybciej od notebooka, dając Ci jednocześnie prędki i komfortowy dostęp do treści w Internecie. Poręczny czytnik e-booków. Wysokiej jakości ekran i dopracowana konstrukcja powodują, iż czytanie e-booka nigdy nie było wygodniejsze.

Alternatywa dla notebooka w podróży - jest lekki jak ultrabook, a jego bateria wytrzyma dłużej i naładuje się szybciej. Przenośne zakupy. Na sporym wyświetlaczu doskonale oddającym odcienie możesz wybierać z tysięcy ofert i podejmować trafniejsze decyzje.

Odpręż się grając - przy grach a

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • SAMSUNG GALAXY TAB 3 GT-P5210 wymiana gniazda zasilania | power jack replacement

    Wystarczyło zmienić kabel USB :-) www.facebook.com/komplexserwis.

Sprawdź przedmioty w kategorii Tablety