Samsung MS23K3513AS

Samsung MS23K3513AS


Producent/Marka: Samsung
produkt wystawiono w 3 sklepach

Oferty: 3

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
37.4 cm
Ilość poziomów mocy:
6
Kierunek otwierania:
w lewo
Moc:
800 W
Pojemność:
23 l
Sterowanie:
elektroniczne
Szerokość:
48.9 cm
Wysokość:
27 cm

WYBRANE właściwości Ceramic Inside™ EKONOMICZNA Panel sterowania PORÓWNAJ PRODUKTY WARTO WIEDZIEĆ WYBRANE parametry powłoka Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, lecz także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych aromatów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i rozmaitych potraw z drobiu, ryb i warzyw. Funkcja deodoryzacji eliminuje zalegające aromaty w kuchence, dzięki czemu przygotowane potrawy są zawsze świeże i aromatyczne.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! W kuchence mikrofalowej o mocy 800 W i objętości 23 l błyskawicznie przygotujesz obiad albo kolację. Kuchenka ma programy Healthy Cooking i program Quick Defrost, który samoczynnie oblicza stosowny czas rozmrażania dla 5 rodzajów jedzenia, dzięki temu szybciej przygotujesz składniki potraw.

na dodatek, wyposażona jest w funkcję Deodoryzacji, która wydmuchuje zalegające zapachy z komory urządzenia. Antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ stosowana przez Samsung powłoka Ceramic Inside™ gwarantuje higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.

bez problemu pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz dodatkowo martwić się o bakterie i nieprzyjemny aromat. Technologia przy pomocy której wykonane jest wnętrze kuchenki jest podobna do wykorzystywanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To sprawia, że urządzenie jest trwalsze, bardziej wytrzymałe na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna warstwa Ceramic Inside™ wykorzystana w kuchence Samsung uniemożliwia rozwojowi bakterii* co pozostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Wytrzymałość na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej oporne na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu sprzętów.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie nietrudne i komfortowe, co umożliwia zachowanie bezbłędnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

powłoka z emalii ceramicznejtemu przeciwdziała. Prędko I produktywnIE PRZYRZĄdŹ POSIŁEK Przygotowanie świeżych produktów. Healthy cooking Coraz częściej dyskutuje się o zaletach zdrowej diety i rezygnacji z gotowych posiłków.

Aby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych towarów. Kuchenka Samsung ma specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb, a także drobiu. Błyskawicznie i prosto przygotujesz zdrowy posiłek jednocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Funkcja podtrzymywania ciepła. Potrawy w genialnej temperaturze Funkcja pozwoli Twoim potrawom zachować odpowiednią temperaturę, nie wysuszając ich. Nawet jeśli domownicy spóźniają się na posiłek, przyrządzone poprzez Ciebie dania będą nadal ciepłe i soczyste.

Dodatkowy czas grzania. +30 sekund Przycisk...

Oferty Loading

Inne powiązane

Sprawdź przedmioty w kategorii Kuchenki mikrofalowe