Samsung MS23K3513AS

Samsung MS23K3513AS


Producent/Marka: Samsung
produkt wystawiono w 2 sklepach

ceny od 459,00 zł do 459,99 zł

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
37.4 cm
Ilość poziomów mocy:
6
Kierunek otwierania:
w lewo
Moc:
800 W
Pojemność:
23 l
Sterowanie:
elektroniczne
Szerokość:
48.9 cm
Wysokość:
27 cm

WYBRANE właściwości Ceramic Inside™ EKONOMICZNA Panel sterowania PORÓWNAJ PRODUKTY WARTO WIEDZIEĆ WYBRANE parametry powłoka Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, lecz także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych aromatów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i rozmaitych potraw z drobiu, ryb i warzyw. Funkcja deodoryzacji eliminuje zalegające aromaty w kuchence, dzięki czemu przygotowane potrawy są zawsze świeże i aromatyczne.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! W kuchence mikrofalowej o mocy 800 W i objętości 23 l błyskawicznie przygotujesz obiad albo kolację. Kuchenka ma programy Healthy Cooking i program Quick Defrost, który samoczynnie oblicza stosowny czas rozmrażania dla 5 rodzajów jedzenia, dzięki temu szybciej przygotujesz składniki potraw.

na dodatek, wyposażona jest w funkcję Deodoryzacji, która wydmuchuje zalegające zapachy z komory urządzenia. Antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ stosowana przez Samsung powłoka Ceramic Inside™ gwarantuje higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.

bez problemu pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz dodatkowo martwić się o bakterie i nieprzyjemny aromat. Technologia przy pomocy której wykonane jest wnętrze kuchenki jest podobna do wykorzystywanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To sprawia, że urządzenie jest trwalsze, bardziej wytrzymałe na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna warstwa Ceramic Inside™ wykorzystana w kuchence Samsung uniemożliwia rozwojowi bakterii* co pozostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Wytrzymałość na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej oporne na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu sprzętów.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie nietrudne i komfortowe, co umożliwia zachowanie bezbłędnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

powłoka z emalii ceramicznejtemu przeciwdziała. Prędko I produktywnIE PRZYRZĄdŹ POSIŁEK Przygotowanie świeżych produktów. Healthy cooking Coraz częściej dyskutuje się o zaletach zdrowej diety i rezygnacji z gotowych posiłków.

Aby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych towarów. Kuchenka Samsung ma specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb, a także drobiu. Błyskawicznie i prosto przygotujesz zdrowy posiłek jednocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Funkcja podtrzymywania ciepła. Potrawy w genialnej temperaturze Funkcja pozwoli Twoim potrawom zachować odpowiednią temperaturę, nie wysuszając ich. Nawet jeśli domownicy spóźniają się na posiłek, przyrządzone poprzez Ciebie dania będą nadal ciepłe i soczyste.

Dodatkowy czas grzania. +30 sekund Przycisk...

Oferty Loading

Inne powiązane

Samsung MS23F301TFK

Loading 399,00 zł

Samsung MG23F301TAK

Loading 384,00 zł

Samsung MG23K3515AK

Loading 499,00 zł

Samsung MG23J5133AM

Loading 393,00 zł

Samsung ME83M

Loading 339,00 zł

Samsung MS23F301TAS

Loading 409,00 zł

Samsung MS23F301TA

Loading 399,00 zł

Samsung MC28H5015AK

Loading 534,79 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Kuchenki mikrofalowe