Samsung RS7768FHCBC

Samsung RS7768FHCBC


Producent/Marka: Samsung

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
71 cm
Klasa energetyczna:
A++
Kolor:
czarny
Obustronny montaż drzwi:
nie
Pojemność chłodziarki netto:
545 l
Pojemność zamrażarki netto:
184 l
Poziom hałasu:
39 dB
Roczne zużycie energii:
353 kWh/rok
Sterowanie:
elektroniczne
Szerokość:
91 cm
Wysokość:
178 cm
Zdolność zamrażania:
12 kg/24h

Więcej miejsca w zamrażarce, więcej lodu
Kostkarka Clear View jest wbudowana w drzwi zamrażarki, dzięki temu zyskujesz cenną dodatkową przestrzeń w postaci dwóch półek w zamrażarce. Nie oznacza to jednak,błyskawicznie skończy się lód podczas letniej imprezy, ponieważ kostkarka ma objętość 2 kg, a przejrzysty zbiornik pozwala prosto kontrolować, ile lodu pozostało.

Łatwiejszy dostęp do ulubionych dań
Z uchwytem Easy Handle otwieranie lodówki jest o mnóstwo łatwiejsze. Z lekkością i bez użycia siły otworzysz lodówkę, a świat ukochanych potraw stanie przed Tobą otworem.

świetna jasność wnętrza
wydajne, wieżowe oświetlenie LED jest bardziej estetyczne i ma finezyjniejszą odcienię standardowe. Precyzyjnie oświetla każdy zakamarek lodówki dzięki czemu łatwiej i szybciej wynajdziesz szukany artykuł. W dodatku oświetlenie LEDowe nie emituje ciepła, dlatego lodówka nie musi zużywać dodatkowej energii na utrzymanie odpowiedniej temperatury.

Błyskawiczny dostęp do lodu i wody
Dystrybutor lodu i wody to prosty sposób na orzeźwienie, a do tego jest elegancko doszlifowany w odcieniu chłodnego błękitu. Za jednym naciśnięciem przycisku możesz nalać sobie chłodnej oczyszczanej wody albo napełnić pojemnik lodem.

Z myślą o lepszym chłodzeniu
technika chłodzenia Twin Cooling Plus™ umożliwia niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki. Precyzyjne sterowanie temperaturą oraz niezależne wentylatory stosowny poziom wilgotności w danej komorze, co przekłada się na optymalne warunki przechowywania szybko psujących się produktów oraz dłuższe zachowanie ich świeżości.

dane i kontrola pod ręką
Znajdujący się na drzwiach lodówki niebieski wyświetlacz LED momentalnie dostarczy Ci najważniejszych danych dotyczących pracy urządzenia. Dzięki niemu dowiesz się, czy niezbędna jest zamiana filtra i jaka temperatura panuje we wnętrzu każdej z komór chłodziarko-zamrażarki. Za jego pomocą uruchomisz także dozownik wody i lodu, albo zmienisz tryb pracy lodówki.

Ozdoba każdej kuchni
Gotowanie staje się jeszcze przyjemniejsze w wyszukanym i innowacyjnym otoczeniu. Wysmakowane linie i wykończenie chłodziarko-zamrażarki nie tylko ozdobi Twoją kuchnię, ale sprawi na dodatek,ochoczoj sięgniesz po ulubione potrawy. Zniewolisz gości nie tylko jakością dań, ale też wyjątkowym wystrojem swego domu.

Jak działa Samsung No Frost?
System chłodzenia Samsung No Frost polega na ciągłym obiegu chłodnego powietrza wewnątrz lodówki i usuwaniu z niej wilgoci, która przyspiesza psucie się żywności. Do środka nawiewane jest zimne, pozbawione wilgoci powietrze, dlatego ani na ściankach, ani na produktach nie osadza się szron i lód. Żywność dłużej zachowuje świeżość i apetyczny wygląd, a lodówki nie trzeba rozmrażać. Technika No Frost zagwarantuje bardziej higieniczne warunki i wydłuża czas przechowywania żywności.

Dlaczego nie trzeba rozmrażać lodówki Samsung No Frost?
Dzięki wymuszonemu obiegowi zimnego powietrza cała wilgoć zawiera się na parowniku, znajdującym się za tylną ścianką lodówki. Tam zamienia się w lód, który pod wpływem działania grzałki topnieje i zostaje odparowany na zewnątrz. Lodówka Samsung No Frost nie gromadzi więc na dłużej cząstek lodu, dlatego nie trzeba jej rozmrażać. Wszystko odbywa się automatycznie, bez Twojego udziału.

Cicha praca i niski zużycie energii
Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor samoczynnie dostosowuje swoją szybkość do zapotrzebowania na chłodzenie. W reakcji na ciepłą żywność czy częste otwieranie lodówki dostarcza więcej zimnego powietrza, a kiedy jest chłodno, oszczędza energię. Adekwatna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, wyjątkowo cichą pracę urządzenia.

Wydłużona żywotność lodówki
10 lat gwarancji na kompresor Digital Inverter
Dzięki lepszej jakości składników kompresor Digital Inverter jest w nieprzeciętnym stanie nawet po 10 latach używania.

Big Box
pokaźniejsza przestrzeń szuflad Big Box czyni je wspaniałymi do przechowywania dużych towarów. Schowaj w nich obfite owoce, warzywa albo pudełka i zaoszczędź miejsce na półkach lodówki. Co więcej, szuflady Big Box posiadają otwieraną pokrywę, która pozwoli na dłużej zachować świeżość potraw.

technika Multi Flow
Chłodne powietrze przepływa przez liczne otwory na wysokości każdej półki, zapewniając równomierne chłodzenie w całej lodówce, a także prędki powrót do właściwej temperatury po otwarciu i zamknięciu drzwi. Dzięki utrzymaniu zrównoważonej temperatury żywność jest cały czas przechowywana w chłodzie, a co się z tym konsoliduje – dłużej zachowuje świeżość.


Pozostałe parametry

- Dystrybutor wody
- Kostkarka: Clear View
- wyświetlacz: Niebieski LED
- Rączki: Easy Handle, wbudowane

Oferty Loading

Inne powiązane

Samsung RB33J3230WW

Loading 1 838,00 zł

Samsung RB37J5000SA

Loading 1 958,00 zł

Samsung RB31FERNDBC

Loading 1 999,00 zł

Samsung RB29FERNDSS

Loading 1 699,99 zł

Samsung RB30J3000WW

Loading 1 549,00 zł

Samsung RB30J3000SA

Loading 1 728,00 zł

Whirlpool W7931T

Loading 1 799,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Lodówki