Sandisk extreme micro sdhc 32gb 100/60mb/s uhs-1 u3 mobile + adapter

Sandisk extreme micro sdhc 32gb 100/60mb/s uhs-1 u3 mobile + adapter


Producent/Marka: SanDisk

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Pojemność:
32 GB
Prędkość odczytu:
100 MB/s
Rodzaj:
microSDHC

SANDISK EXTREME microSDHC 32 GB 100/60 MB/s
MicroSDXC Extreme 32 GB ma objętość 32 GB, jest kompatybilna z magistralą UHS-1, I charakteryzuje się klasą szybkości V30, która zagwarantuje minimalną szybkość zapisu 30 MB/s.


cechy:
* prędkość odczytu do 100 MB/s
* prędkość zapisu do 60 MB/s
* Możliwość przechwytywania obrazu 4K UHD i Full HD /1
* Zbudowana z myślą o ekstremalnych warunkach /3
* Oprogramowanie do odzyskiwania informacji /5
* Klasa A1 oznaczająca możliwość instalowania aplikacji /7
* Adapter SD w zestawie
* Dożywotnia gwarancja /6


Funkcje i mocne strony:
szybkość, której Ci potrzeba
szybkość, której Ci trzeba - najkorzystniejsze rzeczy błyskawicznie się zdarzają. Z dużą szybkością zapisu do 60 MB / s5, karty pamięci SanDisk szybkość, dzięki której można opanować każdy detal. Szybkie szybkości zapisu ograniczają czas, w którym są zawieszone podczas przenoszenia zdjęć i filmów na kartę, dzięki czemu za każdym razem jesteś gotowy robić kolejne doskonałe fotografie i cieszyć się płynnym odtwarzaniem wideo.
Rób fotografie w jakości 4K Ultra HD już dziś!
produktywność wideo Pro z klasą 10 i UHS z szybkością 3 (U3)4 umożliwia przechwytywanie obrazu 4K Ultra HD i Full HD1. Twoje filmy video spełnią najwyższe standardy i będą wyglądać niesamowicie na najnowszych ekranach i monitorach telewizorów posiadających technikę 4K Ultra HD. Jest to wyśmienita karta do smartfona, tabletu lub kamery obsługującej technologię 4K Ultra HD.
Cała pamięć, której Ci trzeba
duża pojemność pamięci masowej 32 GB2 oznacza, że nie zabraknie Ci pamięci niezbędnej do pracy, nagrywania i udostępniania wysokiej rozdzielczości filmów i fotografii.
Uniwersalny adapter SD
Karta dodatkowo wyekwipowana jest w adapter, dzięki któremu można uzyskiwać dostęp do informacji na karcie przez dowolne urządzenie wyposażone w gniazdo kart SD. Będziesz mógł używać karty pamięci z kamerami, kamerami video, tabletami i laptopami z funkcją SD.
Zbudowana z myślą o arcytrudnych warunkach
Karty SanDisk Extreme microSD UHS-I są wodoodporne, wstrząsoodporne, wytrzymałe na działanie promieniowania rentgenowskiego oraz temperaturę. Twoja karta przetrwa choćby w najcięższych warunkach.


1. Wymagane urządzenie kompatybilne. Wsparcie wideo w formacie 4K Ultra HD (3840x2160) i Full HD (1920x1080) może się różnić w zależności od urządzenia hosta, atrybutów plików i innych czynników. Patrz: www.sandisk.com/HD
2. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów. Objętość przystępna dla użytkownika jest mniejsza.
3. Więcej danych i ograniczeń można znaleźć pod adresem www.sandisk.com/proof
4. UHS Speed Class 3 określa opcję skuteczności dedykowaną do obsługi nagrywania wideo w czasie rzeczywistym z włączonymi urządzeniami hosta UHS. 32 GB-128 GB: Filmy video UHS Klasa szybkości 30 (V30) określa opcję efektywności asygnowaną do obsługi nagrywania wideo w czasie rzeczywistym przy użyciu urządzeń hostowych obsługujących technologię UHS. Sprawdź www.sdcard.org/consumers/speed.
5. Wymagana rejestracja, akceptacja regulaminu i warunków.
6. 30 lat w Niemczech, Kanadzie i krajach nieuznających gwarancji dożywotniej.
7. Klasa została wprowadzona z myślą o nowej wersji systemu Android: Android 6.0 Marshmallow

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Karty pamięci